مشکلات نصب نرم افزار های تحت ویندوز مدیریت آموزشگاه

مشکلات نصب نرم افزار های تحت ویندوز مدیریت آموزشگاه

برای هر گونه مشکل دیگری با سیستم ویندوز 10 خود، مرکز عیب یابی ویندوز 10 ما را بررسی کنید.

بخش عیب‌ یابی نرم‌افزار ما به شما کمک می‌کند تا مشکلات مربوط به نرم‌افزار را که ممکن است با آن مواجه شوید، حل کنید.

این نرم افزار خطاهای رایج رایانه را ترمیم می کند، از شما در برابر از دست دادن فایل، بدافزار، خرابی سخت افزار محافظت می کند و رایانه شما را برای حداکثر کارایی بهینه می کند. رفع مشکلات رایانه و حذف ویروس ها اکنون در 3 مرحله آسان:

ابزاررا که با فناوری‌های اختراع شده ارایه می‌شود دانلود کنید.

برای رفع مشکلاتی که بر امنیت و عملکرد رایانه شما تاثیر می گذارد، روی «تعمیر همه» کلیک کنید

Restoro در این ماه توسط 657095 کاربر دانلود شده است.

ویندوز 10 آخرین نرم افزار عاملی است که اکثر کاربران رایانه ویندوز در حال حاضر از آن استفاده می کنند. همچنین، به نظر می رسد یکی از دردسرسازترین ها با مسایل و نگرانی های متعددی است که از زمان انتشار آن مطرح شده است.

یکی از مسایلی که کاربران را تحت تاثیر قرار می دهد و آن را آزاردهنده می دانند، زمانی است که نمی توانند چیزی روی ویندوز 10 نصب کنند.

اکثر شکایات کاربران ویندوز 10 در مورد نصب بر روی سیستم عامل شامل تغییرات پیکربندی است و بخش هایی از رایانه های آنها به خصوص پس از ارتقاء به سیستم عامل جدید کار نمی کند، در حالی که دیگران می گویند برنامه ها بدون اطلاع قبلی ناپدید می شوند – لیست بی پایان است.

با این حال، این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازد که وقتی نمی‌توانید چیزی را روی ویندوز 10 نصب کنید، چیزی که ممکن است به دلیل تداخل نرم‌افزاری و سایر مشکلات اساسی ایجاد شود، چه کاری انجام دهید.

بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا برخی از راه حل هایی وجود دارد که می توانید هنگامی که نمی توانید چیزی را روی ویندوز 10 نصب کنید، امتحان کنید.

اگر ویندوز به من اجازه انجام آن را نمی دهد چگونه نرم افزاری را نصب کنم؟

1. عیب یابی عمومی

به عنوان اولین قدم، بسته به نسخه ویندوز 10 خود، می‌توانید اسکن را با Windows Security یا Windows Defender اجرا کنید. این یک ابزار عالی است که قبلاً در ویندوز 10 گنجانده شده است.

Windows Security مانند یک آنتی ویروس داخلی و نرم افزار ضد بدافزار عمل می کند. این شامل گزینه های متعددی برای ایمن نگه داشتن سیستم شما از تهدیدات آنلاین، اجرای اسکن های دوره ای و حفظ سلامت دستگاه شما است.

یکی دیگر از ابزارهای عالی برای استفاده، System File Checker (SFC) است. این به شما امکان می دهد تا خرابی های موجود در فایل های سیستم ویندوز را اسکن و بازیابی کنید. برای یادگیری نحوه استفاده از آن، مراحل راهنمای SFC را دنبال کنید.

2. تنظیمات امنیتی را بررسی کنید

به عنوان مدیر وارد ویندوز شوید.

 1. به آخرین گزینه سمت چپ برای توسعه دهندگان بروید و تنظیمات را بررسی کنید.
 2. گزینه زیر Developer Mode را فعال کنید.
 3. گزینه زیر Developer Mode را فعال کنید

3. از ابزار Fix It ویندوز 10 استفاده کنید

این به تعمیر خودکار مشکلاتی مانند کلیدهای رجیستری خراب که ممکن است مانع از نصب هر چیزی در ویندوز 10 شود، کمک می کند.

توجه: اگر از رایانه‌ای استفاده نمی‌کنید که مشکل نصب دارد، ابزار Fix It را در فلش مموری یا سی‌دی ذخیره کنید، سپس آن را روی آن رایانه اجرا کنید.

با این کار، کلیدهای رجیستری خراب در سیستم عامل 64 بیتی، یا آنهایی که داده های به روز رسانی را کنترل می کنند، مشکلاتی که مانع نصب برنامه های جدید یا برنامه های موجود از به روز رسانی کامل یا حذف نصب می شوند، و همچنین مشکلاتی که مانع از حذف نصب یک برنامه از کنترل پنل می شوند را برطرف می کند.

 1. روی Troubleshooting کلیک کنید.
 2. روی مشاهده همه کلیک کنید.
 3. Services.msc را تایپ کنید.

6. ابزار DISM را اجرا کنیدخطای برنامه 0xc0150004

این یک ابزار داخلی عالی در ویندوز 10 است که فایل های شما را اسکن و تعمیر می کند. علاوه بر این، زمانی که خطاها مانع از اجرای صحیح SFC می شوند، می توانید از آن استفاده کنید.

بنابراین، اگر SFC خراب است و کار نمی کند، می توانید از DISM برای بازیابی آن استفاده کنید. برای فعال کردن و یادگیری نحوه استفاده از آن، راهنمای کامل DISM ما را دنبال کنید.

 1. روی OK کلیک کنید.
 2. روی OK کلیک کنید.
 3. برای اعمال تغییرات، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید.

راه حل های بالا باید به شما کمک کند تا هر گونه فایلی را از سیستم عامل خود اصلاح کنید. پس از آماده شدن، می توانید هر نرم افزاری را که نیاز دارید نصب کنید.

معرفی بهترین نرم افزار آموزشگاه موسیقی

در نظر داشته باشید پیشنهاد میکنیم برای استفاده از نرم افزار آموزشگاه موسیقی از شرکت آکسان کمک بگیرید تا مشکلاتی همچون ارور ها و پشتیبانی آنلاین نداشته باشید.

گروه نرم افزاری آکسان

اگر مشکل دارید یا راه حلی در بین موارد ذکر شده در اینجا پیدا کنید، با گذاشتن نظر در بخش زیر به ما اطلاع دهید.

برای اینکه بهترین و مناسب ترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان را خریداری کنید با شماره های زیر تماس بگیرید:

 • 03135252498
 • 03135225429
 • 03135225411

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشکلات نصب نرم افزار های تحت ویندوز مدیریت آموزشگاه" هستید؟ با کلیک بر روی تکنولوژی, کسب و کار ایرانی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشکلات نصب نرم افزار های تحت ویندوز مدیریت آموزشگاه"، کلیک کنید.