75 میلیارد تومان اعتبار خرید تجهیزات مدارس لرستان در سال جاری

به گزارش آسیاننت لرستان ، یونس بهاروند ایران نیا در این جلسه با قدردانی از زحمات و تلاش های رضا عزتی گفت : آقای عزتی از دوستان من بود و دوستان او هم از دوستان من هستند و باید با اتحاد و همدلی برای ارتقا جایگاه آموزش و پرورش تلاش کنیم .
یونس بهاروند ایران نیا با بیان اینکه مسیولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تنها فرصتی برای خدمت بوده و این موضوع بر من تکلیف شده است افزود : تا زمانی که در این مسیولیت هستم با تمام توان خدمتگزار فرهنگیان و دانش اموزان خواهم بود و در انجام آن کوتاهی نخواهم کرد .

وی با تقدیر از اعتماد وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد : حضور دکتر صحرایی به عنوان یک نیرویی جهادی و انقلابی که اهتمام ویژه به بر قراری عدالت آموزشی در کشور دارد را فرصتی مغتنم برای استان بر شمرد ، که باید زمینه را برای کمک وی به لرستان کمتر برخوردار فراهم کنیم .
بهاروند ایران نیا افزود : در دوسال گذشته در لرستان 216 مدرسه با اولویت مناطق محروم ساخته شده است که در مقایسه با 8 سال دولت گذشته که فقط 203 مدرسه بود در خور تحسین است
سکان دار جدید آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اینکه در سال گذشته 21 میلیارد تومان برای خرید تجهیزات درلرستان هزینه شده است گفت : خوشبختانه با مساعدت وزیر 75 میلیارد تومان برای خرید تجهیزات مدارس اعم از تجهیزات آزمایشگاهی ، ورزشی ، کارگاهی و … در نظر گرفته شده است .

سکان دار جدید آموزش و پرورش لرستان دانش آموزان را امانت مردم در مدارس عنوان کرد و اظهار داشت : باید همه با هم تلاش کنیم تا کارهای مثبت گذشته ادامه پیدا کند و به دور از حاشیه و سیاست زدگی دستگاه تعلیم و تربیت را به کارکرد اصلی خود برسانیم .

وی خط قرمز خود را حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و کشور دانست و افزود : در کشوری که در مقابل تمام استکبار جهانی می ایستد باید به خود ببالیم که جا دارد از همه نیروهای نظامی و امنیتی ، بویژه سپاه پاسداران بخاطر عملیات تنبیهی وعده صادق قدردانی کنیم .

یونس بهاروند ایران نیا درآستانه هفته معلم افزود : همه کاندیداهای مجلس شورای اسلامی قابل احترام هستند چون از فیلترهای مهمی برای خدمت به کشور عبور کرده اند و دستگاه تعلیم و تربیت استان به دور از هر حاشیه ای تنها به دنبال اعتلای نظام تعلیم و تربیت و تربیت دانش آموز تراز انقلاب اسلامی است .

نماینده شورای معاونین آموزش و پرورش استان هم در این جلسه با تبریک به آقای بهاروند و قدردانی از آقای عزتی گفت : آنچه مهم است شاخص های و ارزش های نظام مقدس اسلامی است که با اتحاد، برادری و همدلی تقویت شود تا امورات در دستگاه تعلیم و تربیت پیش رود .

پرویز عبدی معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش در ادامه خاطر نشان کرد : ایران قوی باید مدرسه قوی داشته باشد و لازمه مدرسه قوی تلاش جهادی کارکنان و فرهنگیان است که کار در دستگاه تعلیم و تربیت هم عبادت است

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "75 میلیارد تومان اعتبار خرید تجهیزات مدارس لرستان در سال جاری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "75 میلیارد تومان اعتبار خرید تجهیزات مدارس لرستان در سال جاری"، کلیک کنید.