3 مناظره از 5 مناظره تلویزیونی مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است

جبلی پیش از آغاز مناظره تلویزیونی؛

3 مناظره از 5 مناظره تلویزیونی مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است

رییس رسانه ملی گفت:در 5 مناظره پیش رو 3 مناظره مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، پیمان جبلی رییس سازمان صدا و سما عصر امروز پیش از آغاز مناظره ها در حضور نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در 5 مناظره پیش رو 3 مناظره مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است.

رییس رسانه ملی گفت: دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری 3 مناظره برگزار شد، در این دوره 2 مناظره به تعداد مناظره ها اضافه شده است، که سه مناظره درباره مسایل اقتصادی و مبتنی بر سرفصل های برنامه هفتم توسعه است.

اولویت صداوسیما مشارکت حداکثری در انتخابات

رییس سازمان صداوسیما عنوان کرد: ما در فاصله کمتر از 10 روز از برگزاری دو نظرسنجی که قبل از شهادت و بعد از این حادثه دردناک اتفاق افتاد ما شاهد افزایش 12 درصدی مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری بودیم. 

وی افزود: اولویت اصلی و قطعی زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم قرار دادیم. در کنار این هدف اصلی فرصت های برابر تبلیغاتی را طراحی کردیم و در اختیار نامزدها قرار بگیرد.

ترتیب صندلی نامزدهای ریاست جمهوری مشخص شد

در این برنامه طبق قرعه کشی به ترتیب علیرضا زاکانی در صندلی شماره پنج، مسعود پزشکیان در صندلی شماره سه، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در صندلی شماره یک، محمدباقر قالیباف در صندلی شماره دو، حجت الاسلام پورمحمدی در صندلی شماره شش و سعید جلیلی در صندلی شماره چهار  حضور خواهند داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "3 مناظره از 5 مناظره تلویزیونی مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "3 مناظره از 5 مناظره تلویزیونی مختص مسایل اقتصادی و سرفصل های برنامه هفتم است"، کلیک کنید.