گرما مسیر گردشگران را تغییر می دهد؟

آسیاننت/خراسان رضوی موج گرمای آسیا گردشگران را منصرف نمی کند اما ممکن است تقاضا به سمت فعالیت های داخلی یا مکان های خنک تر تغییر کند.

به نقل از بیزینس، تاکنون امواج گرمای بی سابقه در جنوب شرق آسیا تقاضای گردشگری را کاهش نداده است، اما تعداد فزاینده این روند آب وهوایی شدید ممکن است بر الگوهای سفر طولانی مدت تاثیر بگذارد.

کارشناسان اظهار کردند که موج گرما هنوز از این خط قرمز عبور نکرده است.

طبیعی است که مسافران بخواهند رفاه خود را از نظر ایمنی و راحتی در نظر بگیرند؛ بنابراین اگر چنین موج های گرمایی ادامه پیدا کند، در انتخاب مقصد سفر به نکته قابل توجهی تبدیل خواهد شد.

گرمای سوزان بالای 40 درجه سانتی گراد در ماه های آوریل و مه بخش بزرگی از جنوب شرق آسیا را فرا گرفت و در میانمار، ویتنام، تایلند و فیلیپین دماهای بی سابقه ای ثبت شد.

فیلیپین شاهد مرگ ومیر ناشی از گرمازدگی و تعطیلی مدارس بود. همچنین شاخص گرما طی ماه آوریل در بانکوک، پایتخت تایلند، به بالای 52 درجه سانتی گراد رسید.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گرما مسیر گردشگران را تغییر می دهد؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گرما مسیر گردشگران را تغییر می دهد؟"، کلیک کنید.