کیفرخواست پرونده شرکت پوشش صادر شد

مهدی فلاح میری با اشاره به جزییات بیشتری از صدور کیفر خواست صنایع پوشش ایران در رشت اظهار کرد: پس از جمع آوری دلایل، مدارک و مستندات علیه تعدادی از اشخاص دخیل در بروز وضعیت شرکت پوشش، از طرف دادستانی مرکز استان اعلام جرم صورت گرفت.

به گزارش آسیاننت گیلان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان اظهار کرد: در اجرای وظایف ذاتی دادسرا مبنی برصیانت و حفاظت ازحقوق عامه، بررسی قضایی دلایل تعطیلی و تخریب دستگاه ها و ماشین آلات نساجی و تاسیسات شرکت پوشش در دستور کار دادسرای مرکز گیلان قرار گرفت و پس از جمع آوری دلایل، مدارک و مستندات علیه تعدادی از اشخاص دخیل در بروز وضعیت مذکور از طرف این دادستانی اعلام جرم صورت گرفت.

سید مهدی فلاح میری افزود: سپس با ارجاع امر به یکی از شعب بازپرسی تحقیقات مقدماتی با رعایت دقت و بی طرفی با ارجاع با کارشناسان رسمی دادگستری صورت گرفت و در نهایت پس از دستگیری و صدور قرار تامین برای تعدادی از متهمین قرار جلب به دادرسی و صدور کیفرخواست علیه ایشان به اتهام اخلال کلان در نظام اقتصادی صادر و پرونده جهت رسیدگی به دادگاه صالحه ارسال شد.

وی در ادامه با اشاره به پیگیری دادستانی در جهت اعاده مالکیت مجموعه شرکت های صنایع پوشش به دولت از تحقق این امر و اعمال تغییرات مدیریتی در اداره ثبت شرکت ها خبر داد.

️دادستان مرکز استان خطاب به مدیران فعلی شرکت پوشش و همچنین شرکت آتیه دماوند به عنوان سهامدار دولتی شرکت از ایشان درخواست کرد تا در جهت اجرای خواسته رییس جمهور شهید، با بهره گیری از تجربیات ناموفق گذشته اهتمام بیشتری در رساندن شرکت پوشش به ظرفیت کامل تولیدی داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کیفرخواست پرونده شرکت پوشش صادر شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کیفرخواست پرونده شرکت پوشش صادر شد"، کلیک کنید.