کلافگی حسینی از موقعیت های سوخته

آفتاب نیوز :

شاگردان سیدمجتبی حسینی انگیزه زیادی در دیدار روز گذشته مقابل ذوب آهن داشتند و سعی کردند با کسب پیروزی در ورزشگاه فولادشهر به رتبه هفتم جدول صعود کنند، اما موقعیت های این تیم تبدیل به گل نشدند تا این سرمربی افسوس فرصت های از دست رفته در تقابل با تیم سابقش را بخورد.

مجتبی حسینی که مدام در طول بازی نکات لازم را به بازیکنان خود گوشزد می کرد، در نیمه اول با نمایشی از سوی شاگردان خود مواجه شد که فقط در بحث گلزنی ناموفق بودند و این مورد هم توسط این سرمربی اشاره شد که باید در زدن ضربات آخر دقت کنند و نمایش تاکتیکی و فنی آن ها در فولادشهر یا سایر بازی ها کافی نیست.

آلومینیوم روز گذشته شروع خوبی مقابل ذوب آهن داشت و اگر کمی خوش شانس بود، موقعیت های این تیم تبدیل به گل می شدند که این اتفاق نیفتاد و حتی یک بار هم ضربه مهدی لیموچی به تیرک عمودی اصابت کرد و به بیرون رفت.

مجتبی حسینی با وجود نمایش خوب تیمش مقابل ذوب آهن به هدف خود در این دیدار نرسید و حالا به دنبال آماده سازی تیمش برای دیدار آینده برابر پرسپولیس است تا بتوانند در جام حذفی شگفتی ساز شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلافگی حسینی از موقعیت های سوخته" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلافگی حسینی از موقعیت های سوخته"، کلیک کنید.