کشف ۲۰ دستگاه ماینر استخراج‌گر رمز ارز دیجیتال در حمیدیه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ارز دیجیتال

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهنگ مالک حزبائی عصر امروز چهارشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: در راستای شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال بدون مجوز، مأموران انتظامی با کار اطلاعاتی یک انبار که در آن دستگاه‌های استخراج رمز ارز مورد استفاده قرار می‌گرفت، را شناسایی کردند.

وی افزود: مأموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی و بازدید از محل مورد نظر تعداد ۲۰ دستگاه ماینر استخراج‌گر رمز ارز دیجیتال غیرمجاز به همراه تجهیزات مربوطه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان حمیدیه عنوان کرد: کارشناسان ارزش ریالی تجهیزات کشف شده را بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند، در این ارتباط پرونده تشکیل و به مرجع قضائی ارسال شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف ۲۰ دستگاه ماینر استخراج‌گر رمز ارز دیجیتال در حمیدیه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف ۲۰ دستگاه ماینر استخراج‌گر رمز ارز دیجیتال در حمیدیه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.