کسب رتبه نخست در جذب اعتبارات اشتغال و رتبه دوم در ایجاد اشتغال توسط کمیته امداد استان سمنان

استان سمنان

به گزارش خبرگزاری آسیاننت استان سمنان ، محمد حسین ذوالفقاری مدیرکل کمیته امداد استان سمنان روز پنج شنبه هفدهم خرداد در گفت و گو با خبرنگاران تصریح کرد: از مجموع اشتغال ایجاد شده برای گروه هدف، برای 1955 نفر مرد و 1844 نفر زن اشتغال ایجاد شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: همچنین برای 279 نفر از طریق کاریابی مشغول به کار شدند.

محمد حسین ذوالفقاری با اشاره به ضرورت فروش محصولات مددجویان بر بستر پلتفرم های ایرانی با هدف پایدار سازی طرح های اشتغال ایجاد شده اشاره و خاطرنشان کرد: 304 نفر از مددجویان محصولات تولیدی خود را در بستر پلتفرم های مجله آسیاننت و با سلام به فروش می رسانند.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان آموزش را لازمه را اشتغال پایدار برای مددجویان دانست و تصریح کرد: درهمین راستا کلاس های آموزشی برای 1207 نفر از گروه هدف کودک و نوجوان ، 1014 نفر با شرکت در دوره های آموزشی مهارتی و 1038 نفر دوره های آموزشی پایدار سازی را فرا گرفتند.

وی برگزاری یک رویداد فرصت شغلی و اجرای پنج طرح دانش بنیان برای گروه هدف در سال گذشته را از دیگر موفقیت های این نهاد بر شمرد ا اظهار کرد: در سال گذشته 108 نیروگاه برق خورشیدی برای مددجویان کمیته امداد استان سمنان اجرا شد.

محمد حسین ذوالفقاری به اشاره به حضور مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد در 45 نمایشگاه در استان و خارج از استان بیان کرد: 602 راهبر شغلی با هدف کمک به زنجیره شغلی با هدف پایدار سازی طرح های اشتغال ایجاد شده از ایجاد تا مهیا کردن بازار فروش محصولات با کمیته امداد استان سمنان همکاری و تعامل دارند.

مدیر کل کمیته امداد از دیگر اقدامات این نهاد در راستای تونمند سازی مددجویان اشاره و اظهارکرد: درسال گذشته 1550 خانوار از مددجویان استان سمنان که از طریق اشتغال به خودکفایی رسیدند.

شایان ذکر است؛ از مجموع طرح های اشتغال ایجاد شده 2380 مورد شهری و 1419 مورد در روستاها اجرا شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کسب رتبه نخست در جذب اعتبارات اشتغال و رتبه دوم در ایجاد اشتغال توسط کمیته امداد استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کسب رتبه نخست در جذب اعتبارات اشتغال و رتبه دوم در ایجاد اشتغال توسط کمیته امداد استان سمنان"، کلیک کنید.