چرا آمیتاب باچان ۸۲ ساله بازنشسته نمی شود؟

به گزارش خبرگزاری آسیاننت، ‌ آجای دیوگن هنرپیشه معروف بالیوود در ویدیویی در کانال یوتیوب NH Studioz، در کنار نیراج پاندی کارگردان، درباره سازگاری با زمانِ در حال تغییر، گفت وگو کردند.

ایرنا نوشت:او در این مصاحبه وابستگی عمیق به کارش را ابراز و اعتراف کرد که در روزهای تعطیل احساس بی قراری می کند. او همچنین فرهنگ کشور سنگاپور را تحسین کرد، که سالمندان تشویق می شوند در دهه ۸۰ و ۹۰ زندگی خود فعال باقی بمانند. آجای با بیان اینکه از آمیتاب باچان الهام گرفته، بر اهمیت مشغول ماندن برای طولانی‌تر کردن اثربخشی فرد تاکید کرد.

وی افزود: من برای کار عمیقا ارزش قائل ام و تشویق از سالمندان برای فعال ماندن را تحسین می کنم. کار مستمر نشاط را حفظ می کند و باچان مثالی برجسته در این مورد است.

آجای دیوگن با الهام گرفتن از آمیتاب باچان، بر ارزش فعال ماندن در عرصه هنری تأکید کرد. او خاطرنشان کرد که هرکسی «مدت ماندگاری» دارد، اما نکته کلیدی این است که آن را تا جایی که می‌توانیم افزایش دهیم.

او به این مساله اشاره کرد که چگونه با گذشت زمان، سرگرمی ها محو می شوند و استراحت ها را بی هدف می گذارند. آجای اذعان کرد که در صحنه فیلمبرداری یا غرق شدن در کار، بیشترین احساس خوشبختی را در زندگی‌اش داشته است.

وی افزود که معتقد است همه باید در طول زندگی خود به کار ادامه دهند. به گفته وی، توقف کار برای آرامش، پیری را به میزان قابل توجهی تسریع می کند.

آجای، آمیتاب باچان را به عنوان مثال ذکر و خاطرنشان کرد که کار مداوم باچان او را حتی در سن و سالش تیز و محکم نگه می دارد. وی با تاکید بر اینکه فعال ماندن تاریخ انقضا را به تاخیر می اندازد، خاطرنشان کرد: هر فردی محدودیتی دارد اما تلاش بیشتر این محدودیت را کنار میزند.

آجی دیوگن با آمیتاب باچان در فیلم اخیرشان «Runway ۳۴» همکاری کردند و پروژه دیگری را نیز در دست تولید دارند.

آمیتاب باچان ۸۲ ساله برای بازی در «Kalki ۲۸۹۸ AD» در کنار Prabhas که تنها در عرض دو روز پس از اکران، بیش از ۲۹۸ کرور در سطح جهان فروش داشته است، مورد تمجید بزرگان بالیوود است.

۲۲۰۵۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا آمیتاب باچان ۸۲ ساله بازنشسته نمی شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا آمیتاب باچان ۸۲ ساله بازنشسته نمی شود؟"، کلیک کنید.