پیش بینی رییس اتاق ایران و عراق از قیمت دلار/ این هشدار را جدی بگیرید

اتاق ایران

به گزارش خبرگزاری آسیاننت، یحیی آل اسحاق با هشدار نسبت به اینکه مردم مراقب باشند در دام سوداگران ارز نیفتند، گفت: در شرایط کنونی نظر صاحب نظران اقتصادی بر این است که روابط سیاسی و به تبع آن روابط اقتصادی چشم انداز مثبتی دارد، هر شخص برای پیش بینی آینده فاکتورهایی در ذهن دارد؛ اما در مجموع با توجه به آرامش نسبی که در بازارها شکل گرفته و آمارهای خوبی که به گوش می رسد دورنمای مثبتی را در روابط سیاسی و مسایل اقتصادی پیش بینی می کنیم که مصداق های آن را در ثبات نسبی نرخ ارز، آرامش اقتصادی و آمارهای روبه بهبود می بینیم.

آسیاننت نوشت: رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق با بیان اینکه آتیه اقتصاد کشور درخشان تر از گذشته خواهد بود، تاکید کرد:  یکی از اقدامات اتحادیه اروپا علیه ایران ایجاد فشارهای روانی از طریق ایجاد قطعنامه به بهانه مسیله هسته ای، یک بازی بین اتحادیه اروپا و آمریکا است؛ اما موضع جمهوری اسلامی ایران در روابط با نهادهای بین المللی کاملاً مشخص است.

وی افزود: بسط و گسترش دادن فضایی که اتحادیه اروپا در کشور ما ایجاد کرده کار درستی نیست؛ چون سفته بازان ارز به دنبال هر بهانه ای برای بر هم زدن ثبات نسبی این بازار هستند.

رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق  اظهار کرد: مناسب ترین اقدام این است که بگذاریم مسیولان مربوطه یعنی سازمان انرژی اتمی و وزارت امور خارجه در این باره تصمیم بگیرند و مسایل را حل کنند و ما این موضوع را به بازارهای مالی از جمله ارز بسط ندهیم؛ چون وارد زمین کسانی می شویم که می خواهند به کشور ما آسیب بزنند.

وی در پایان بیان کرد: موضع جمهوری اسلامی کاملاً مشخص است و می دانیم که این موارد فقط آثار روانی دارد و حل خواهد شد؛ چون واقعیت های اقتصادی کشور ما کاملاً آشکار است و نباید بگذاریم عده ای سودجو فضای روانی جامعه را تخریب کنند؛ چون  سوداگران ارز به دنبال این هستند که با هر بهانه ای در این بازار نوسان ایجاد کنند.

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی رییس اتاق ایران و عراق از قیمت دلار/ این هشدار را جدی بگیرید" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی رییس اتاق ایران و عراق از قیمت دلار/ این هشدار را جدی بگیرید"، کلیک کنید.