پروانه های اکتشاف منقضی شده و ابطال نشده، تمدید شد

معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت در ابلاغیه، ضمن اشاره به بررسی موضوع تعیین تکلیف پروانه های اکتشاف بلاتکلیف (منقضی شده و ابطال نشده) در جلسه ی اخیر شورای عالی معادن، از مساعدت در خصوص تمدی این پروانه ها خبر داد و تاکید کرد که تمدید پروانه های اکتشاف کلیه مواد معدنی گروه های شش گانه، صرفا منوط به ارایه درخواست در زمان اعتبار پروانه اکتشاف مورد نظر است.

به گزارش آسیاننت، رضا محتشمی پور در ابلاغیه ی خود در این رابطه ، آورده است:

در رابطه با موضوع نحوه تمدید پروانه های اکتشاف منقضی شده و ابطال نشده (بلاتکلیف) در جلسه مورخ 1403/3/8 شورای عالی معادن مطرح شده که با عنایت به تبصره 4 ماده 12 قانون معادن رای قطعی و لازم الاجرای شورا طبق شرح ذیل جهت اقدام لازم ارسال می شود:

” در خصوص درخواست معاونت معادن و فرآوری مواد دایر بر نحوه تمدید پروانه های اکتشاف منقضی شده و ابطال نشده (بلاتکلیف)، با امعان نظر به مکاتبات و درخواست های عدیده واصله از ادارات کل تابعه و سایر مراجع قانونی مبنی بر مساعدت با تمدید پروانه های اکتشاف معنونه و به منظور ایجاد و حفظ وحدت رویه و پرهیز از هرگونه اعمال نظر شخصی و سلیقه ای، از تاریخ ابلاغ این مصوبه، تمدید پروانه های اکتشاف کلیه مواد معدنی گروه های شش گانه، طبق ضوابط و مقررات جاری، صرفاً منوط به ارایه درخواست مکتشف در زمان اعتبار پروانه اکتشاف مورد نظر است. “

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروانه های اکتشاف منقضی شده و ابطال نشده، تمدید شد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروانه های اکتشاف منقضی شده و ابطال نشده، تمدید شد"، کلیک کنید.