پخش «هیس، هیچی نیس!» از نیمه گذشت/ بخش هایی از پشت صحنه را ببینید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

پشت صحنه

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه، با پخش 17 قسمت از سریال «هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی این مجموعه تاریخی فانتزی این روزها به نیمه رسیده است.

این مجموعه از شبکه دو سیما و شبکه امید روی آنتن می رود و به تازگی تیزر جدید مجموعه رونمایی شد که توسط میثم نیک فر ساخته شده است. در این تیزر بخش هایی از پشت صحنه و روند ساخت مجموعه نیز دیده می شود.

«هیس، هیچی نیس!» که با اقتباسی از مجموعه کتاب «سرگذشت استعمار» به نویسندگی مهدی میرکیایی ساخته شده است شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت 18 از شبکه دو سیما و چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت 21 از شبکه امید پخش می شود و بازیگران آن استعداها و حرفه ای های تیاتر شهرهای مختلف کشور هستند.

در این مجموعه حمیدرضا عطارد تهیه کننده، زینب یزدانی سرپرست پژوهشگران، مجید بخششیان سرپرست نویسندگان و مهناز رودساز نویسنده فیلمنامه هستند.

«هیس، هیچی نیس!» نخستین محصول مرکز تولیدات نوجوان سوره است که توسط سازمان سینمایی سوره برای مخاطب نوجوان تولید شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش «هیس، هیچی نیس!» از نیمه گذشت/ بخش هایی از پشت صحنه را ببینید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش «هیس، هیچی نیس!» از نیمه گذشت/ بخش هایی از پشت صحنه را ببینید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.