وزیر آموزش و پرورش: نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم روز شنبه اعلام می‌شود

در حاشیه بازدید از نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳؛

وزیر آموزش و پرورش: نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم روز شنبه اعلام می‌شود

صحرایی از اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم تا ۲۳ تیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از نوبت دوم کنکور سراسری که صبح امروز در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: نتیجه امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم روز شنبه، ۲۳ تیر اعلام خواهد شد. 

به گزارش آنا، حضور ۹۸۴ هزار و ۲۱۴ داوطلب در ۱۷۴۷ حوزه فرعی و ۶۲۵ حوزه امتحانی و ۴۰۸ شهرستان آغاز شده و تا فردا (جمعه، ۲۲ تیر) ادامه دارد که از این تعداد ۶۳ درصد خانم و ۳۷ درصد آقا هستند.

نتایج نهایی نوبت اول و دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ نیمه اول آنلاین ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر آموزش و پرورش: نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم روز شنبه اعلام می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر آموزش و پرورش: نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم روز شنبه اعلام می‌شود"، کلیک کنید.