واکنش کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به پیروزی مقابل آمریکا

آمریکا

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ملی‌پوشان ایران در دیدار با آمریکا روی جدیدی از والیبال خودشان را نشان دادند و نمایش امروز برای آینده والیبال ایران واقعا امیدوارکننده بود.

به گزارش آسیاننت، تیم ملی والیبال ایران امروز (چهارشنبه 30 خرداد) در نخستین مسابقه خود در هفته سوم لیگ ملتهای والیبال به مصاف آمریکا رفت و سه بر دو به پیروزی رسید تا با کسب اولین برد، چهار امتیازی شود.

میلاد عبادی‌پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار گفت: به مردم عزیر ایران این پیروزی را تبریک می‌گویم. دیدار آسانی نبود چه برای تیم ایران و چه برای تیم آمریکا ولی خوشحالم که هفته سوم لیگ ملت‌ها را با کسب یک پیروزی آغاز کردیم و بازیکنان تیم ملی والیبال ایران امروز نشان دادند که پتانسیل خوبی برای رقابت‌ در سطح بالا را دارند و واقعا خوشحالم و از همه آن‌هایی که در این مدت و با وجود هشت شکست اخیر تیم، تنهای‌مان نگذاشتند و مثل همیشه از تیم ملی والیبال حمایت کردند تشکر می‌کنم.

عبادی‌پور با اشاره به دیدارهای بعدی تیم ملی والیبال در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها ادامه داد: همه چیز ممکن است و غیر ممکن وجود ندارد ولی امشب را با لذت این پیروزی سپری خواهیم کرد و ان‌شاءالله از فردا به دیدارهای بعدی فکر می‌کنیم.

وی در پایان گفت: بیشترین بخش خوشحالی من بابت این است که در دیدار با آمریکا، ملی‌پوشان والیبال ایران روی جدیدی از والیبال خودشان را نشان دادند و نمایش امروز برای آینده والیبال ایران واقعا امیدوارکننده بود و آینده بزرگی در انتظار آن‌هاست و می‌توانند والیبال ایران را متحول کنند.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به پیروزی مقابل آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به پیروزی مقابل آمریکا"، کلیک کنید.