واکنش حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست از النصیرات

آزادی

به گزارش آسیاننت به نقل از العربیه، حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست که امروز از سوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام شد، واکنش نشان داد.

پس از اینکه ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که چهار اسیر این رژیم را از اردوگاه النصیرات در مرکز غزه آزاد کرده است در اولین واکنش به این موضوع، یکی از مسیولان حماس به رویترز اعلام کرد: آزادی 4 اسیر در غزه پس از 9 ماه جنگ دستاورد نیست بلکه دلیلی بر شکست و ناتوانی دشمن است.

به گزارش آنلاین، گفتنی است که ارتش رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل اعلام کرد که 4 اسیر اسراییلی را در مرکز اردوگاه النصیرات در نوار غزه آزاد کرده است.

سخنگوی ارتش صهیونیستی گفت که این 4 اسیر نوعاً ارگمانی 25 ساله، الموع مییر 21 ساله، اندری کوزولوف 27 ساله و «شلومی زیو»40 ساله نام دارند.

دانیل هاگاری وضعیت سلامت این 4 اسیر را خوب اعلام کرده و گفته آن ها به بیمارستان تل هشومیر انتقال داده شدند.

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که آزادی این چهار اسیر با مشارکت آمریکا انجام شده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست از النصیرات" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش حماس به آزادی 4 اسیر صهیونیست از النصیرات"، کلیک کنید.