هیات قبایل یمن علیه آمریکا و انگلیس قیام عمومی اعلام کرد

آمریکا

هیات امور قبایل یمن برای مقابله با آمریکا و انگلیس قیام عمومی اعلام کرد.

به گزارش آسیاننت، هیات امور قبایل یمن در بیانیه ای اعلام کرد: کشتاری که آمریکا و انگلیس علیه یمن به راه انداخته اند هرگز عزم و اراده قبایل یمن و همبستگی آن ها با قهرمانان ارتش و گزینه هایشان برای حمایت از مقاومت و ملت فلسطین را از بین نخواهد برد. این تجاوز هرگز یمنی ها را از ادامه حمایت از جبهه ها و پادگان های آموزش نظامی با پول، نفر و سلاح باز نخواهد داشت.

طبق گزارش المیادین، قبایل یمن همبستگی خود را با جبهه اطلاع رسانی ملی که جنایت های اشغالگران اسراییلی و آمریکایی را فاش می کند، اعلام و تاکید کرد: هدف قرار دادن عمدی ساختمان رادیو الحدیده دروغ بودن شعارهای غرب درباره آزادی بیان و مطبوعات را آشکار می کند.

این هیات از چهره های سرشناس قبایل خواست به فعالیت ها در همبستگی با غزه ادامه بدهند و دامنه تحریم کالاهای اسراییلی را گسترش دهند.

این هیات پاسخ کوبنده نیروهای مسلح یمن و هدف قرار دادن ناو هواپیمابر آیزنهاور آمریکا را تحسین کرد.

این هیات هم چنین بر لزوم توجه به هشدارهای عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن تاکید کرد و خواهان آمادگی برای مشارکت در تصمیمات رهبری سیاسی شد.

پیش از این شورای عالی سیاسی یمن وابسته به جنبش انصارالله اعلام کرد تجاوزات اخیر آمریکایی-انگلیسی-صهیونیستی به مواضع غیرنظامی در چندین استان یمن، بدون مجازات نخواهد ماند.

شورای عالی سیاسی یمن افزود: سعودی ها باید از دخالت در بازی با کارت اقتصادی که بر معیشت شهروندان تاثیر می گذارد، فاصله بگیرند.

شورای عالی سیاسی یمن ادامه داد: هیچ عقب نشینی از مواضع یمن در حمایت از مردم فلسطین وجود ندارد مگر با توقف تجاوز و رفع محاصره غزه.

شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد، موضع بانک مرکزی یمن که توسط مزدوران متجاوز اداره می شود، تحت فشار قرار دادن صنعا برای منصرف کردن آن از حمایت از مردم فلسطین است.

ایتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس بامداد جمعه مناطق مختلف یمن از از جمله صنعا و تعز و الحدیده را هدف حملات هوایی خود قرار داد که در نتیجه آن، تعدادی از شهروندان یمنی به شهادت رسیده و شماری هم مجروح شدند.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیات قبایل یمن علیه آمریکا و انگلیس قیام عمومی اعلام کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیات قبایل یمن علیه آمریکا و انگلیس قیام عمومی اعلام کرد"، کلیک کنید.