همگان با در نظر گرفتن سوابق نامزدها به فرد اصلح رای دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در پیامی با دعوت از مردم شریف به ویژه جوانان ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری بر حضور حداکثری و دقت در انتخاب فرد اصلح تأکید کرد که متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله الحکیم: «إِنَّ اللَّهَ یَأْمُرُکُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَی أَهْلِهَا…»

ملت شریف ایران! تجربه موفق انتخاباتهای متعدد در طول دوران انقلاب اسلامی نشان داده است که انتخابات در جمهوری اسلامی ایران به معنای واقعی کلمه، نماد مشارکت مردم در سرنوشت خویش است.

اینک مردم انقلابی و امت آگاه و آزاده ایرانی یکی دیگر از صحنه ‏های بزرگ آزمایش الهی را در پیش ‏رو دارند؛ هشتم تیرماه ۱۴۰۳ روزی است که ملت غیور ایران اسلامی با انتخاب رئیس جمهوری معتقد به ارزش‏ها و آرمان‏های اسلامی، دردآشنا، کارآ و توانمند، ملتزم به قانون اساسی و اصل ولایت ‏فقیه و دارای درایت و مدیریت، بار دیگر سرنوشت خود را رقم خواهد زد و برای مسؤولیت خطیر ریاست جمهوری اسلامی ایران فردی را برخواهد گزید که این پست‏ را امانت الهی و عرصه خدمت دانسته و از آراء مردم صیانت نماید ان شاء الله.

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، با تقدیر و سپاس از عموم ملت به ویژه جوانان رشید ایران که خود را برای «حضوری آگاهانه» آماده ساخته است با تأکید بر آرمانهای حضرت امام «قدس سره» و بیانات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی» که همواره بر حضور حداکثری به عنوان یک راهبرد تأکید دارند بر رعایت اخلاق سیاسی و حق ‏الناس از سوی کاندیداهای محترم و هواداران آنها توصیه می کند و از همگان دعوت می نماید تا با بینش و بصیرت و در نظر گرفتن سوابق نامزدهای محترم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به فرد اصلح رأی دهند تا به لطف پروردگار متعال، رئیس جمهور آینده با رأیی بالا، از پشتوانه قوی ‏تری برخوردار بوده و در حلّ مشکلات کشور، توفیق بیشتری کسب نماید.

سیدهاشم حسینی بوشهری

نایب رئیس و رئیس دبیرخانه رئیس مجلس خبرگان رهبری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همگان با در نظر گرفتن سوابق نامزدها به فرد اصلح رای دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همگان با در نظر گرفتن سوابق نامزدها به فرد اصلح رای دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.