همدلی و همبستگی رمز موفقیت ماموریت اربعین/کنترل دروازه های مرزی،مرزهای زمینی و آبی در دستور کار

اربعین

فرمانده مرزبانی انتظامی با بیان اینکه افتخار خادم الحسینی شیعیان توسط مرزبانان ارزشمند است، گفت: همدلی و همبستگی رمز موفقیت ماموریت اربعین است.

به گزارش آسیاننت، سردار احمدعلی گودرزی در جلسه قرارگاه اربعین که در پایانه مرزی چذابه برگزار شد، پیاده روی اربعین را یک راهپیمایی بزرگ علیه استکبار جهانی دانست و گفت: پیاده روی اربعین بزرگترین اجتماع بشری درجهان و نمایش قدرت الهی برای جمع کردن ده ها میلیون انسان حول محور انسان کامل و معصوم برای تشکیل ارتش منجی عالم بشریت می باشد و عظمت و شکوه پیاده روی اربعین حسینی نشان از اقتدار و صلابت اسلام است.

وی در ادامه با تاکید بر تسهیل تردد زایران و امنیت مرزهای استان خوزستان، گفت: ما در مراسم اربعین افتخار خادم الحسینی شیعیان و زوار ایرانی و برخی از کشورهای همسایه را داریم که بسیار برایمان ارزشمند است.

فرمانده مرزبانی انتظامی با قدردانی از تلاش های مرزبانان در اربعین سال گذشته، اظهار کرد: امنیت و آرامش مردم و زایران اربعین حسینی (ع) از اولویت های مرزبانان می باشد و برای تحقق آن از هیچ تلاشی نباید فروگذاری کرد.

سردار گودرزی تصریح کرد: ماموریت اربعین از جمله ماموریت هایی است که سرمایه اجتماعی و منزلت مرزبانی فراجا را در افکار عمومی ارتقاء می دهد. بنابراین اگر همدلی و همبستگی نباشد، این ماموریت عظیم به خوبی انجام نمی شود.

این مقام ارشد مرزبانی فراجا با تاکید بر دیپلماسی مرزی با کشور عراق برای تسهیل تردد و امنیت زایران در ایام اربعین، گفت: در هفته گذشته نشستی با فرمانده مرزبانی کشور عراق داشتیم و بحمدالله مرزبانان دو کشور در تمامی سطوح از صف و ستاد دارای روابط حسنه و هماهنگی کامل در کنترل مرزهای مشترک می باشند.

سردار گودرزی با بیان اینکه در زمان برگزاری ایام اربعین علاوه بر کنترل دروازه های مرزی، کنترل کل مرزهای زمینی و آبی در دستور کار قرار دارد، افزود: امسال زوار می توانند از مرزهای شلمچه، چذابه، مهران، خسروی، باشماق، تمرچین و مرز دریایی آبادان تردد کنند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، وی تاکید کرد: در زمینه کنترل مرزها، مرزبانان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و عراق نهایت تلاش خود را برای ایجاد امنیت پایدار به کار خواهند کرفت.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همدلی و همبستگی رمز موفقیت ماموریت اربعین/کنترل دروازه های مرزی،مرزهای زمینی و آبی در دستور کار" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همدلی و همبستگی رمز موفقیت ماموریت اربعین/کنترل دروازه های مرزی،مرزهای زمینی و آبی در دستور کار"، کلیک کنید.