هتل ورزش شهرستان بیجار سال آینده به بهره برداری می رسد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، غلام ویسی عصر پنج شنبه در جریان بازدید از پروژه پیست اسکی بیجار اظهار کرد: پروژه هتل ورزش یکی از پروژه های مهم در استان کردستان است.

وی افزود: با توجه به ضرورتی که در خصوص مسابقات ورزشی و میزبانی مسابقات ورزشی وجود داشت این پروژه به طور ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

غلام ویسی عنوان کرد: در گذشته اعتباراتی برای این پروژه در نظر گرفته شده و اکنون از 40 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

وی اضافه کرد: در جلسه ای که با حضور وزیر ورزش و جوانان و نماینده مردم بیجار برگزار شد قول های مساعدی در خصوص اتمام این پروژه داده شد.

وی گفت: مبلغ 10 میلیارد تومان از اعتبارات وزرات خانه و پنج میلیارد از طرف نماینده مردم بیجار به این پروژه اختصاص یافته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان خاطر نشان کرد: برای تکمیل پروژه حدوداً 35 میلیارد تومان برای ساخت پروژه نیاز است و حدود 15 میلیارد تومان هم برای تجهیزات این پروژه مورد نیاز است.

وی یادآور شد: پیش بینی می شود این پروژه تا سال آینده به بهره برداری برسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هتل ورزش شهرستان بیجار سال آینده به بهره برداری می رسد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هتل ورزش شهرستان بیجار سال آینده به بهره برداری می رسد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.