نمایندگان کاندیدا‌ها در چه شرایطی از شعب اخذ رای اخراج می‌شوند؟

اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد انتخابات کشور

نمایندگان کاندیدا‌ها در چه شرایطی از شعب اخذ رای اخراج می‌شوند؟

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۷ به استناد قانون تصریح کرد: نمایندگان نامزد‌ها در شعب اخذ رای حق تبلیغ له یا علیه هیچ یک از نامزد‌ها و یا دخالت درکار هیات‌های اخذ رای، بازرسان و ناظران شورای نگهبان را ندارند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، متن اطلاعیه ستاد انتخابات کشور به شرح زیر است:

به استناد تبصره «۵» قانون حضور نمایندگان نامزد‌های ریاست جمهوری در شعب اخذ رأی، به آگاهی نمایندگان محترم نامزد‌ها در شعب اخذ رای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری می‌رساند، نمایندگان نامزد‌ها در شعب اخذ رای حق تبلیغ له یا علیه هیچ یک از نامزد‌ها و یا دخالت در کار هیات‌های اخذ رای، بازرسان و ناظران شورای نگهبان ندارند و در صورت تخلف از حوزه اخذ رای اخراج می‌گردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایندگان کاندیدا‌ها در چه شرایطی از شعب اخذ رای اخراج می‌شوند؟" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایندگان کاندیدا‌ها در چه شرایطی از شعب اخذ رای اخراج می‌شوند؟"، کلیک کنید.