نقشه غیراخلاقی باجناق های خلافکار برای همسران شان

آفتاب نیوز :

سه سارق قدیمی که با هم در زندان دوست شده بودند و پس از آزادی از زندان باجناق شدند پای زنان خود را به ماجرا های مجرمانه باز کردند و اکنون بعد از سال ها این بار ممکن است خانوادگی راهی زندان شوند.

 سارقانی که سال ها پیش به خاطر جرایم مختلف دستگیر شده و برای تحمل حبس در زندان بودند، بعد از آزادی و باجناق شدن پای هسران خود را نیز به دور تازه جرایم خود باز کردند، به نحوی که آن ها هم به خاطر سرقت بازداشت شدند و پرده از نقشه غیر اخلاقی باجناق های سابقه دار برداشته شد.

دست این باجناق ها زمانی رو شد که پرونده سرقت در مراکز شلوغ و اتوبوس های بی آرتی و مترو در دادسرای ناحیه 34 که ویژه رسیدگی به جرایم مرتبط با سرقت است مطرح شد. ابتدا سه زن که فرزندانشان هم همراهشان بودند در حالی دستگیر شدند که یکی از افرادی که از سوی آن ها مورد دستبرد قرار گرفته، متوجه سرقت اموالش شده بود و قبل از فرار دزدان با داد و فریاد و کمک خواستن از دیگران آن ها را به دام انداخت.

سه زن بازداشت شده زمانی که در داسرای ویژه سرقت مقابل بازپرس نقلی در شعبه ششم دادسرای سرقت نشستند در مورد دلیل جرایمی که انجام دادند به بازپرس پرونده گفتند: ما هر سه خواهر هستیم و شوهرانمان ما را مجبور کردند دست به این جرایم بزنیم.

سه خواهر گفتند: شوهران ما سارق سابقه دار هستند و در زندان هم سلولی بودند، اما یکی از آن ها زمانی که زندان بود با یکی از ما ازدواج کرد و او بود که ما را به این درسر انداخت.

با این اظهارات دستگیری سه باجناق در دستور کار قرار گرفت و آن ها پس از دستگیری گفتند: ما سال ها پیش هرکدام به خاطر سرقت هایی که انجام داده بودیم بازداشت شده بودیم. یکی از ما جیب بر است، دیگری سارق خانه و یکی از ما که در زمان زندان متاهل بود، سارق خودرو بود. ما در زندان دوستان صمیمی شدیم، آن دوستمان که سارق خودرو بود به خاطر متاهل بودن زودتر آزاد شد و بعد از مدتی دو نفر دیگرمان بیرون آمدیم. آن دوستمان که متاهل بود به ما گفت همسرش دو خواهر دارد و پیشنهاد داد با دو خواهر همسر او ازدواج کنیم و هر سه با هم باجناق شویم. ما هم قبول کردیم. پس از سال ها ما که سه سارق حرفه ای بودیم، دوباره به خاطر سرقت بازداشت شدیم.

می خواستیم باز خلاف کنیم، اما می دانستیم، چون تازه از زندان آزاد شده ایم اگر دوباره سرقت کنیم احتمال بازداشتمان وجود دارد. اگر یک دوربین تصویر یکی از ما را می گرفت هویت هر سه لو می رفت. برای همین تصمیم گرفتیم از همسران مان برای سرقت کمک بگیریم. آن ها مخالفت کردند و مجبور شدیم آن ها را تهدید کنیم که اگر با ما همدستی و همراهی نکنند از آن ها جدا می شویم و بچه ها را با خود می بریم. به همین خاطر آن ها مجبور شدند با ما همدستی کنند، اما گیر افتادند و سرانجام ما دستگیر شدیم. آن ها را دزدی ها برای اینکه کسی مشکوک نشود، بچه ها را هم با خود می بردند، اما این ترفند هم فایده نداشت.

در حال حاضر تحقیقات پرونده با بازداشت سه خواهر و سه باجناق سارق ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقشه غیراخلاقی باجناق های خلافکار برای همسران شان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقشه غیراخلاقی باجناق های خلافکار برای همسران شان"، کلیک کنید.