میهمانی عید غدیرخم با بیش از 200 غرفه در کرمانشاه برگزار می شود

عید غدیر

به گزارش خبرنگار آسیاننت کرمانشاه، محمد ضیایی ظهر امروز یکشنبه (27 خردادماه) در نشست خبری ستاد مردمی برگزاری مهمانی کیلومتری عید غدیر که در قرارگاه کربلا برگزار شد، اظهار کرد: مهمانی کیلومتری در تهران سابقه دارد و به طول 10 کیلومتر در پایتخت برگزار می شود.

وی افزود: بنا شده که این مهمانی در کرمانشاه نیز برگزار شود، این جشن که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است، در سال گذشته در بلوار طاق بستان برگزار شده و امسال با قدرت بیشتری برگزار می شود.

دبیر مهمانی کیلومتری غدیر در کرمانشاه تصریح کرد: این میهمانی امسال از مسجد آیت الله بروجردی تا چهار راه مدرس با عنوان پویش «هر خانواده یک موکب» برگزار می شود.

وی اضافه کرد: این میهمانی با حضور، پایکوبی و پذیرایی مردم از ساعت 16 الی پاسی از شب با حضور اقشار مختلف مردمی همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

ضیایی بیان کرد: اختتامیه برنامه در چهارراه مدرس با عنوان جشن بزرگ غدیر برقرار خواهد شد، همچنین در طول برنامه استیج های جشن و شادی، 2 غرفه پخش زنده و آتش بازی و نور افشانی خواهیم داشت.

وی افزود: مردم می توانند در صورت تمایل برای دریافت غرفه با هر توانی عدد 110 را به سامانه پیامکی 50004001024434 ارسال کنند.

وی ادامه داد: تا کنون برای بالغ بر 80 غرفه ثبت نام انجام شده و برآورد ما برای بیش از 200 غرفه است، آمادگی میزبانی 10 هزار نفر را در جشن خواهیم داشت.

دبیر میهمانی کیلومتری غدیر در کرمانشاه گفت: غرفه های فرهنگی، خطاطی، گروه سرود، غرفه عفاف و حجاب و نقاشی نیز برقرار است و هنرمندان در صورت تمایل می توانند در این رویداد شرکت کنند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میهمانی عید غدیرخم با بیش از 200 غرفه در کرمانشاه برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میهمانی عید غدیرخم با بیش از 200 غرفه در کرمانشاه برگزار می شود"، کلیک کنید.