موافقت مهدی تاج با پیشنهاد ویژه قلعه نویی

به گزارش خبرگزاری آسیاننت؛ امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران از مدت ها قبل در جلساتی که با برخی پیشکسوتان فوتبال داشت، برنامه هایی را برای حمایت از خاک خورده های فوتبال در ذهن می پروراند و حالا پیشنهادی جالب را به مهدی تاج ارایه کرده است.

به نقل از ورزش سه سرمربی تیم ملی طی نامه ای رسمی از مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال درخواست راه اندازی صندوق حمایت از پیشکسوتان فوتبال ایران را ارایه کرد. قلعه نویی در درخواست خود آورده بود که این صندوق جهت حمایت از معیشت پیشکسوتان فوتبال راه اندازی شود.

حالا مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال با درخواست قلعه نویی موافقت کرده و زمینه برای تاسیس این صندوق فراهم شده است.

قرار است پیشنهاد قلعه نویی در هییت رییسه فدراسیون فوتبال مطرح شود و با موافقت آرا راه اندازی صندوق حمایت از پیشکسوت با متولی گری سرمربی تیم ملی در دستور کار قرار بگیرد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موافقت مهدی تاج با پیشنهاد ویژه قلعه نویی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موافقت مهدی تاج با پیشنهاد ویژه قلعه نویی"، کلیک کنید.