منابع از تلاش برای مسموم کردن سرکرده هیئت تحریرالشام در سوریه خبر دادند

منابع میدانی از تلاش‌ها برای مسموم کردن سرکرده گروه تروریستی «تحریرالشام» در ادلب سوریه خبر دادند.

به گزارش آسیاننت، منابع میدانی در ادلب به وبگاه خبری المیادین گفتند که الجولانی به دلیل برخی عوارض جانبی ناشی از مصرف این ماده سمی در بستر و تحت مراقبت است.

این منابع گفتند الجولانی بیمار است اما این مساله مخفی نگه داشته شده است و مشخص شد در نوشیدنی او در جریان سفرش به ادلب ماده سمی ریخته شده است.

به گفته این منابع، سرویس امنیتی وابسته به الجولانی تحقیقات گسترده‌ای را با صاحبان پایگاه‌هایی که در این سفرش از آنها بازید کرده و مسموم شده، شروع کرده است.

طبق گفته این منابع، یکی از فرماندهان شورشیان «ارتش آزاد» متهم به مسموم کردن الجولانی است چرا که وی به خانه‌اش رفته بود تا مانع از مشارکت گروه وابسته به این فرمانده در خیزش علیه خودش شود.

تظاهرات علیه هیئت تحریر الشام و سرکرده آن، الجولانی در مناطق ادلب، حومه آن و حومه غربی حلب ادامه دارد و معترضان خواستار سرنگونی سرکرده این گروه هستند.

در فوریه گذشته، الجولانی یک کمپین دستگیری را آغاز کرد که صدها تن از رهبران هیئت را به اتهام تدارک کودتا علیه خودش هدف قرار داد. این مساله به تظاهرات در مناطق تحت کنترل هیئت تحریر الشام در ادلب منجر شد و نیروهای امنیتی وابسته به تحریر الشام معترضان را سرکوب، بازداشت و ترور کردند.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منابع از تلاش برای مسموم کردن سرکرده هیئت تحریرالشام در سوریه خبر دادند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منابع از تلاش برای مسموم کردن سرکرده هیئت تحریرالشام در سوریه خبر دادند"، کلیک کنید.