معرفی استعدادها زمینه ساز شکوفایی اقتصاد مردمی

معرفی استعدادها زمینه ساز شکوفایی اقتصاد مردمی

دستیار فرماندار رودسر در امر مردمی سازی دولت تأکید کرد که معرفی استعدادهای موجود در این شهرستان زمینه ساز شکوفایی اقتصاد مردمی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، عادل رنجی دستیار فرماندار رودسر در امر مردمی سازی دولت در حاشیه حضور در رویداد صدرای دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش، بهره گیری از ظرفیت و حضور مردم را در برگزاری رویداد های صنعت و دانشگاه یکی از راه حل های اقتصاد مردمی دانست.

وی عنوان کرد: معرفی استعداد های موجود در شهرستان رودسر زمینه ساز شکوفایی اقتصاد مردمی خواهد بود و تلاش می شود این بستر ایجاد و توسعه یابد.

دستیار فرماندار رودسر در امر مردمی سازی دولت افزود: با حمایت فرماندار شهرستان رودسر و همدلی و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی دنبال بسترسازی حکمرانی مردم در عرصه های مختلف به خصوص عرصه تولید هستیم و بر این باوریم که راهکار حل مسایل، حضور میدانی مردم و اثرگذاری آنها در زمینه های مختلف است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی استعدادها زمینه ساز شکوفایی اقتصاد مردمی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی استعدادها زمینه ساز شکوفایی اقتصاد مردمی"، کلیک کنید.