مذاکرات صلح روسیه و اوکراین به زودی آغاز می‌شود+ جزئیات تازه از طرح صلح اوکراین

مذاکرات صلح روسیه و اوکراین به زودی آغاز می‌شود+ جزئیات تازه از طرح صلح اوکراین

به گفته نخست‌وزیر مجارستان، روسیه و اوکراین تا پایان سال میلادی جاری مذاکرات صلح را آغاز می‌کنند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، نخست‌وزیر مجارستان اعلام کرده اروپا نباید برای صلح در اوکراین معطل آمریکا شود.

«ویکتور اوربان» نخست‌وزیر مجارستان در نامه خود به «چارلز میشل» رئیس شورای اروپا و سران اتحادیه اروپا اعلام کرد که اروپا باید بدون منتظر ماندن برای آمریکا، یک ابتکار صلح برای اوکراین ارائه دهد، زیرا دو ماه آینده جنگ در اوکراین بسیار حساس خواهد بود.

روزنامه اسپانیایی «ال پایس» با اعلام این خبر و به نقل از اوربان خبر نوشت: «شی جین پینگ» رئیس‌جمهور چین گفته است مذاکرات بین روسیه و اوکراین تا پایان سال جاری برگزار خواهد شد.

بنا به گفته نخست‌وزیر مجارستان، طرح صلح بهار ۲۰۲۲ به قوت خود باقی است و شامل موارد زیر است: شبه‌جزیره کریمه در کنترل روسیه باقی خواهد ماند، اوکراین از عضویت در ناتو امتناع می‌کند، محدودیت‌هایی بر اندازه و توانایی‌های نیروهای مسلح اوکراین اعمال می‌شود و چند کشور غربی تضمین‌های امنیتی و کمک به اوکراین ارائه خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مذاکرات صلح روسیه و اوکراین به زودی آغاز می‌شود+ جزئیات تازه از طرح صلح اوکراین" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مذاکرات صلح روسیه و اوکراین به زودی آغاز می‌شود+ جزئیات تازه از طرح صلح اوکراین"، کلیک کنید.