مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری قزوین منصوب شد

استاندار

به گزارش خبرگزاری آسیاننت از قزوین؛ روز یکشنبه، طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین، وحید درگی به عنوان مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری قزوین منصوب شد.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد؛

جناب آقای وحید درگی

سلام علیکم

مبتنی بر عهدی که با قادر متعال بسته ام و تعهدم به مردم شریف استان قزوین در گزینش همکاران متخصص، متعهد، مستقل، تلاشگر و مردمی و با عنایت به پیشنهاد معاون محترم هماهنگی امور عمرانی، جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر شهری و شوراها منصوب می نمایم.

انتظار دارم برنامه محور، دانش مدار و حرفه ای با اصالت دادن به مصالح و منافع عامه مردم، نسبت به بازآفرینی نظام مدیریت شهری با رویکرد یکپارچه سازی و هم افزایی نهادی، شفافیت فرآیندی و از میان برداشتن زمینه های فسادخیز، تکریم واقعی و رعایت جایگاه والای مردم در نظام مدیریت شهری و شوراها، تسریع و تسهیل فرآیندی و ارتقاء بهره وری سازمانی، ساماندهی کمیسیون ماده 100 و ایجاد شفافیت در فرآیندهای تصمیم گیری و اجرایی آن و برقراری انضباط مالی با تلاش جهادی، به کارگیری امکانات و توانمندی های لازم با راهبری شهرداری ها و کارآمدسازی نظام شورایی در شهرهای استان اقدام نمایید.

مسلم است که ادامه توفیق خدمت در این سمت، مشروط به تداوم تقیّدتان به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری قزوین منصوب شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری قزوین منصوب شد"، کلیک کنید.