لمان: اسپانیا کوچک و کم‌تجربه است

دروازه‌بان پیشین تیم ملی آلمان پیش از دیدار با اسپانیا از بی‌تجربگی تیم دلافوئنته گفت.

به گزارش آسیاننت، ینس لمان دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال آلمان در تلویزیون ولت درباره تقابل آلمان و اسپانیا در یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ گفت: اسپانیا تیم کوچک و کم تجربه‌ای است و اساساً مانند یک تیم جوانان است.

لمان با مانشافت تا مدت‌ها زیر سایه الیور کان افسانه‌ای قرار داشت. او کار خود را در شالکه ۰۴ آغاز کرد، برای مدت کوتاهی در میلان بود و سپس چندین سال را در بوروسیا دورتموند و آرسنال گذراند.

این دروازه‌بان که در فینال یورو ۲۰۰۸ – که اسپانیا با تک گل فرناندو تورس بعد از ۴۴ سال قهرمان یورو شد – درون دروازه مانشافت بود به قد بازیکنان لاروخا نیز اشاره کرد و گفت: بازیکنان اسپانیایی قد کوتاهی هم دارند و به نظرم کار دشواری برای صعود نخواهیم داشت.

تیم ملی فوتبال اسپانیا جمعه در دور یک‌چهارم نهایی به مصاف آلمان میزبان خواهد رفت. این دیدار تقابل دو تیم آماده جام است و خیلی‌ها عقیده دارند که تیم برنده این بازی قهرمان یورو خواهد شد.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لمان: اسپانیا کوچک و کم‌تجربه است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لمان: اسپانیا کوچک و کم‌تجربه است"، کلیک کنید.