قیمت طلا و سکه امروز 16 خردادماه؛ سکه 41 میلیون تومان شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار ایران

به گزارش خبرنگار آنلاین، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (چهارشنبه، شانزدهم خردادماه) بازار طلای تهران تا لحظه تنظیم این خبر نسبت به آخرین روز معاملاتی روز گذشته (یکشنبه، سیزدهم خردادماه) با افزایش 100 هزار تومانی به 41 میلیون تومان رسید.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم و نیم سکه بدون تغییر نسبت به روز گذشته، به ترتیب 37 میلیون و 700 هزار تومان و 23 میلیون و 300 هزار تومان معامله شد.

ربع سکه نیز بدون تغییر قیمت، 15 میلیون و 300 هزار تومانی را تجربه کرد.

قیمت سکه یک گرمی با افزایش 100 هزار تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت 7 میلیون تومان عرضه شد.

قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در بازار طلای تهران با کاهش 19 هزار تومانی به سه میلیون و 369 هزار تومان رسید.

بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی 2 هزار و 334 دلار است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت طلا و سکه امروز 16 خردادماه؛ سکه 41 میلیون تومان شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت طلا و سکه امروز 16 خردادماه؛ سکه 41 میلیون تومان شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.