فیلم خارجی‌های استقلال را منتشر کنید! / اختلاف‌ها به استقلال ضربه زد

استقلال

آفتاب‌‌نیوز :

سیروس دین محمدی در مورد عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: من فعلا شنیده ام باشگاه، اسلامی و زکی پور را جذب کرده است و از سایر بازیکنان بی اطلاع هستم. البته در مورد جذب ۲ بازیکن بوسنیایی هم اخباری منتشر شده است.

او در مورد انتقاد‌هایی که به جذب ۲ بازیکن بوسنیایی می‌شود هم گفت: هواداران استقلال برای اینکه بدانند باشگاه چه فوتبالیست‌هایی را گرفته است، باید فیلم بازی‌هایشان را ببینند. فکر نمی‌کنم این کار سختی باشد و باشگاه باید فیلم بازی آن‌ها را در اختیار عموم قرار بدهد.

مربی اسبق استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود نکونام از خرید این بازیکنان بی اطلاع بوده گفت: نمی‌دانم و از چیزی که شما می‌گویید اطلاعی ندارم.

دین محمدی در مورد عملکرد استقلال در فصلی که گذشت افزود: به نظرم استقلال مشکلات زیادی داشت و نتیجه‌ای که جواد نکونام گرفت فوق العاده بوده است. این نتایج می‌توانست با قهرمانی همراه شود که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

او با اشاره به حواشی که فصل قبل به خاطر اختلاف بین علی خطیر و جواد نکونام پیش آمد هم گفت: وقتی دو نفر در تیم مشکل دارند، این حاشیه‌ها داخل تیم می‌آید و به نظر من هم این اختلاف‌ها در نتایج تیم موثر بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم خارجی‌های استقلال را منتشر کنید! / اختلاف‌ها به استقلال ضربه زد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم خارجی‌های استقلال را منتشر کنید! / اختلاف‌ها به استقلال ضربه زد"، کلیک کنید.