فقط با 2 میلیارد تومان، SUV رقیب تویوتا را بخرید/عکس

امیرمسعود عابدین_ SUV سه ردیفه ایسوزو که ارتباط نزدیکی با پیکاپ ایسوزو D-Max دارد، اکنون یک تریم جدید به نام RS با طراحی اسپرت تر، علاوه بر تریم لوکس Ultimate ارایه می کند. در مقایسه با نسل دوم ایسوزو MU-X که در اواخر سال 2020 معرفی شد، به روزرسانی جدید شامل چهره ای کاملاً بازطراحی شده است.

با دو میلیارد تومان SUV رقیب تویوتا را خریداری کنید/عکس

جلوپنجره خودرو بزرگ تر شده و با چراغ های LED تیزتر همراه است. در نمای عقب، طراحان ایسوزو از چراغ های کشیده و عریض استفاده کرده اند.

با دو میلیارد تومان SUV رقیب تویوتا را خریداری کنید/عکس

در داخل، یک صفحه نمایش 7 اینچی جدید برای کیلومتر شمار، همراه با یک سیستم اطلاعات-سرگرمی 9 اینچی که از Android Auto و Apple CarPlay پشتیبانی می کند، حضور دارد. تریم RS دارای ادوات مشکی رنگ و نورپردازی محیطی قرمزرنگ است.

با دو میلیارد تومان SUV رقیب تویوتا را خریداری کنید/عکس

تجهیزات ایمنی با یک دوربین جدید که از ADAS پشتیبانی می کند، بهبود یافته است. بسته به سطح تریم، این موارد شامل دستیار حفظ خودرو در بین خطوط، کروز کنترل تطبیقی و نظارت بر نقاط کور است. راننده همچنین به یک نمای فراگیر روی نمایشگر مرکزی دسترسی دارد که امکان دیدن زیر خودرو را فراهم می کند.

زیر کاپوت، ایسوزو MU-X به دو گزینه پیشرانه توربودیزل مجهز است. موتور پایه 1٫9 لیتری، 148 اسب بخار قدرت تولید می کند، درحالی که گزینه قوی تر 3٫0 لیتری، 187 اسب بخار قدرت دارد. قدرت تولیدی به چرخ های عقب (4×2) هدایت می شود، به جز مدل RS که یک سیستم 4WD را نیز ارایه می کند. در تایلند، تمامی نسخه های MU-X مجهز به گیربکس شش سرعته اتوماتیک هستند.

با دو میلیارد تومان SUV رقیب تویوتا را خریداری کنید/عکس

مدل به روز شده اکنون برای سفارش ها در تایلند باز است و پیش بینی می شود به زودی در سایر بازارها عرضه شود. قیمت ایسوزو MU-X 2025 از 32300 دلار، معادل یک میلیارد و 900 میلیون تومان برای نسخه پایه 4×2 Elegant 1٫9 شروع می شود و به 48 هزار دلار (معادل 2 میلیارد و 830 میلیون تومان) برای مدل رده بالای 4×0 4٫3 افزایش می یابد. رقبای این خودرو شامل تویوتا فورچونر و میتسوبیشی پاجرو اسپرت می شوند.

منبع: carscoops

322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فقط با 2 میلیارد تومان، SUV رقیب تویوتا را بخرید/عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فقط با 2 میلیارد تومان، SUV رقیب تویوتا را بخرید/عکس"، کلیک کنید.