فروش گوسفند با کارت ملی

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی فروش گوسفند با کارت ملی را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و فروش دام به طور معمول در حال انجام است.

فروش گوسفند با کارت ملی

آفتاب نیوز :

برخی رسانه ها خبری مبنی بر فروش گوسفند با کارت ملی منتشر کردند که با پیگیری خبرنگار آنلاین این موضوع تکذیب شد.

مسعود امرالهی، مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی به آنلاین گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و فروش دام به طور معمول در حال انجام است.

وی با بیان اینکه دام توسط دامدار ها و در همکاری با کشتارگاه ها تولید و توزیع می شود، افزود: اگر مبادله ای با کارت ملی صورت گرفته باید گزارش شود تا با آن برخورد لازم انجام شود.

در ادامه افشین صدر دادرس، مدیرعامل اتحادیه دام سبک هم در گفتگو با آنلاین ضمن رد موضوع، عنوان کرد: چنین اخباری تایید نمی شود و هر فرد برای خرید دام می تواند به دامدار مراجعه کند یا میادین دام که در شهر ها مشخص است.

وی افزود: در تهران نیز مراکز سه گانه عرضه مستقیم دام سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری در حال توزیع دام سبک است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فروش گوسفند با کارت ملی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فروش گوسفند با کارت ملی"، کلیک کنید.