عکاس ایرانی برگزیده رقابت بین‌المللی عکاسی در آلمان شد

عکاس ایرانی برگزیده رقابت بین‌المللی عکاسی در آلمان شد

آرمین امیریان توانست در رقابت بین‌المللی عکاسی در مونیخ آلمان برگزیده شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، آرمین امیریان هنرمند جوان ایرانی که رتبه‌های بین‌المللی در کارنامه دارد، توانست برگزیده رقابت بین‌المللی عکاسی در جریان رویداد تئاتر معاصر شهر مونیخ در مونیخ آلمان شود.

آرمین امیریان با اثر «آینه» از جدیدترین مجموعه‌ خود، به عنوان تنها هنرمند ایرانی در این رویداد ویژه حضور دارد.

تئاتر معاصر شهر مونیخ Münchner Kammerspiele فصل جدید خود را در سال 2024/2025 با عنوان «به جایی دیگر» از سپتامبر سال جاری به مدت یک سال آغاز به کار می‌کند. در دوره‌ جدید از نمایش‌ها و برنامه‌های متنوع هنری، تئاتر مونیخ با همکاری سازمان عکاسی معاصر درگریف و داوری چاعلا ایلک (Çağla Ilk) کیوریتور غرفه آلمان در شصتمین بینال ونیز در میان شرکت‌کنندگان از بیش از ۸۲ کشور، ۱۱ اثر را به عنوان آثار اصلی برای پنجمین کمپین ویژوال خود برای فصل 2024/2025 برگزیده است. 

تئاتر معاصر مونیخ Münchner Kammerspiele که یکی از مهم‌ترین صحنه‌های تئاتر آلمان برای هنرهای نمایشی معاصر از دهه‌های ۱۹۱۰ و ۱۹۲۰ میلادی است، به صداهای شجاع، نو و ناشنیده‌ای می‌پردازد که تماشاگران خود را در مورد مسائل مهم زمان ما به چالش می‌کشند.

این فصل تئاتر مونیخ با عنوان «به جایی دیگر» (Off to Elsewhere)، مکانی برای هنر و مخاطب است که با ایجاد گفت‌وگوهای متفاوت و دوری از اصرار بر دیدگاه‌های یکسان، تلاش می‌کند تا افق‌های نو و همگرایی بیشتری ایجاد کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکاس ایرانی برگزیده رقابت بین‌المللی عکاسی در آلمان شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکاس ایرانی برگزیده رقابت بین‌المللی عکاسی در آلمان شد"، کلیک کنید.