عکاس آنلاین رتبه دوم سومین جشنواره «یاریگران زندگی» را کسب کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

جشنواره

به گزارش خبرنگار آنلاین، مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره فرهنگی هنری یاریگران زندگی ظهر دوشنبه با موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و جمعی از مسئولان استانی مرتبط با آسیب‌های اجتماعی و همچنین هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره و سایر مردم در هنرستان هنرهای زیبای پسران کرج برگزار گردید.

از زمان ثبت نام جشنواره نزدیک به ۲۰۰۰ اثر برای جشنواره ارسال شده است که بعد از تطبیق با استانداردهای فراخوان آثار به بخش داوری و انتخاب برای نمایشگاه راه پیدا کردند.

برگزیدگان بخش عکس به شرح زیر است:

در بخش عکس، حسینی فرد از سبزوار به عنوان نفر اول، خدیجه نادری از اصفهان به عنوان نفر دوم و سالار چرمی از کرج به عنوان نفر سوم معرفی شدند و چهار نفر نیز در این جشنواره شایسته تقدیر شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکاس آنلاین رتبه دوم سومین جشنواره «یاریگران زندگی» را کسب کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکاس آنلاین رتبه دوم سومین جشنواره «یاریگران زندگی» را کسب کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.