عبور از خط قرمز‌های عاطفی «در انتهای شب»

فیلم «در انتهای شب» روایتی از یک جدایی و واکاوی ریشه‌های آن است، اما آیا این فیلم هم صرفاً مرثیه‌ای در مصائب زنان است یا روزنه امیدی در انتهای شب خواهد تابید؟ یکی از سرگرم کننده ترین سکوهای این ایام، شبکه نمایش خانگی است که برای دسترسی به آن با مبلغ مشخصی می توان اشتراک یکی از سکوها را گرفت و به دنیایی از فیلم ها و سریال ها نیز دست یافت.

عبور از خط قرمز‌های عاطفی «در انتهای شب»

آفتاب‌‌نیوز :

فیلم «در انتهای شب» روایتی از یک جدایی و واکاوی ریشه‌های آن است، اما آیا این فیلم هم صرفاً مرثیه‌ای در مصائب زنان است یا روزنه امیدی در انتهای شب خواهد تابید؟

یکی از سرگرم کننده‌ترین سکو‌های این ایام، شبکه نمایش خانگی است که برای دسترسی به آن با مبلغ مشخصی می‌توان اشتراک یکی از سکو‌ها را گرفت و به دنیایی از فیلم‌ها و سریال‌ها نیز دست یافت. «در انتهای شب» یکی از سریال‌هایی است که این روز‌ها در یکی از همین سکو‌های انتشار محتوای شبکه نمایش خانکی روی میز است و در دسترس مخاطبینش، اما با محتوایی قابل تامل.

در این رابطه گزارشی را در اینجا آورده‌ایم. سریال در انتهای شب که به تازگی در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود، اختلافات زوجین در زندگی زناشویی را موضوع محوری خود قرار داده است.

بهنام و ماهی در زندگی زناشویی خود به بن بست خورده‌اند و هر کدام دیگری را مقصر شکست این رابطه می‌داند. هرچند در ابتدا به نظر می‌رسد مشکلات اقتصادی زمینه اصلی اختلافات میان آنهاست، اما در ادامه مسائل شخصیتی و فرهنگی برجسته‌تر می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عبور از خط قرمز‌های عاطفی «در انتهای شب»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عبور از خط قرمز‌های عاطفی «در انتهای شب»"، کلیک کنید.