طلا منتظر ماند

آفتاب‌‌نیوز :

هر اونس طلا در ۲۳۳۱ دلار و ۴۱ سنت ثابت بود. قیمت طلای آمریکا با ۰.۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۸۰ سنت رسید.

کلوین وونگ، تحلیلگر ارشد بازار آسیا اقیانوسیه در Oanda گفت برای اینکه قیمت‌ها از محدوده فعلی عبور کنند، بازار باید نقاط ضعف بیشتری را ببیند که احتمال کاهش نرخ بهره را در ماه سپتامبر افزایش می‌دهد.

داده‌های روز دوشنبه نشان داد که تولیدات ایالات‌متحده در ماه ژوئن برای سومین ماه متوالی کاهش یافت، در حالی که کاهش قیمت‌های پرداختی کارخانه‌ها برای نهاده‌ها به پایین‌ترین سطح ۶ ماهه نشان داد که تورم می‌تواند همچنان کاهش یابد.

در حالی که شمش به عنوان پوشش تورمی در نظر گرفته می‌شود، نرخ‌های بالاتر هزینه فرصت نگهداری دارایی بدون بازده را افزایش می‌دهد.

طبق گزارش رویترز، در بازار سایر فلزات ارزشمند، نقره با ۰.۲ درصد کاهش به ۲۹.۳۸ دلار در هر اونس رسید، پلاتین تقریباً بدون تغییر در ۹۷۷ دلار ماند و پالادیوم با ۱.۲ درصد افزایش به ۹۸۳.۰۹ دلار رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طلا منتظر ماند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طلا منتظر ماند"، کلیک کنید.