طارمی برای رفتن به اینتر قید 2000 میلیارد تومان را زد!

آفتاب نیوز :

 مهدی طارمی، ستاره تیم ملی ایران پیشنهاد وسوسه برانگیز 35 میلیون یورویی الهلال را رد کرد تا بتواند راهی اینتر شود، این گزارش امروز (چهارشنبه) سایت سعودی اسپورت است.

طارمی در اینتر دستمزد سالیانه 3.5 میلیون یورویی دریافت خواهد کرد که «یک دهم» دستمزدی است که سعودی ها به ستاره ایرانی پیشنهاد دادند.

طارمی بعد از درخشش با پورتو تابستان و زمستان گذشته مشتریان زیادی پیدا کرد. یکی از مشتریان ستاره ایرانی باشگاه الهلال عربستان بود.

پرافتخارترین باشگاه آسیا پیشنهاد دستمزد 35 میلیون یورویی را برای وسوسه کردن ستاره ایرانی داد، ولی طارمی ترجیح داد در فوتبال اروپا بماند و به باشگاه بزرگتری منتقل شود.

سایت اسپورت عربستان می نویسد که طارمی درحالی راهی اینتر، قهرمان سری آ می شود که پیشنهاد 10 برابری الهلال نسبت به اینتر را رد کرد.

طارمی انتخاب کرد تا با کمترین پول در سطح اول فوتبال اروپا بازی کند و قید 32 میلیون یورو را به خاطر انتقال به اینتر زد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طارمی برای رفتن به اینتر قید 2000 میلیارد تومان را زد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طارمی برای رفتن به اینتر قید 2000 میلیارد تومان را زد!"، کلیک کنید.