ضارب چاقو بدست در شاهرود دستگیر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

شاهرود

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهنگ علیرضا شائینی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران در کلانتری ۱۱ شاهرود از دستگیری یک ضارب با سلاح سرد خبر داد و ابراز کرد: امروز یک فقره نزاع در شاهرود به پلیس ۱۱۰ گزارش و مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه مأموران ما بعد از ورود به صحنه متوجه شدند که جوانی ۳۰ ساله فردی را با چاقو مضروب کرده است، افزود: متهم از صحنه متواری شده بود.

فرمانده انتظامی شاهرود از شناسایی فرد توسط مأموران انتظامی خبر داد و تاکید کرد: دستگیری فرد متهم بلافاصله در دستور کار پلیس قرار گرفت.

شائینی با بیان اینکه این فرد با عکس العمل به موقع پلیس دستگیر شد، گفت: فرد مضروب نیز به وسیله اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: این فرد برای تکمیل پرونده به لحاظ قضائی تحویل مقامات دادسرا شد.

فرمانده انتظامی شاهرود گفت: این فرد در اعترافات خود دلیل اختلاف شخصی را عامل نزاع و چاقو کشی خود اعلام کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضارب چاقو بدست در شاهرود دستگیر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضارب چاقو بدست در شاهرود دستگیر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.