شما نظر بدهید/نظر شما درباره فسخ قرارداد بیرانوند چیست؟

بیرانوند

به گزارش خبرگزاری آسیاننت؛ از روز گذشته و پس از انتشار استوری دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس و گلایه او از رفتار مدیران، می‌شد پیش‌بینی کرد که موضوع فسخ قرارداد از طرف این دروازه‌بان شاخص فوتبال ایران به جریان بیفتد. علیرضا بیرانوند یکی از خبرسازترین و موفق‌ترین فوتبالیست‌های ایران است و در طول سالیان ظهورش به دروازه‌بان آینده‌دار در نفت تا امروز که شایعات مبنی از جدایی او از پرسپولیس شنیده می‌شود، بارها فصل نقل و انتقالات را یک تنه گرم کرده است.

او سال گذشته هم قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد و حتی در آستانه حضور در استقلال هم قرار داشت و امسال هم در اقدامی مشابه قراردادش را فسخ کرده است. شما کاربران آسیاننت در قسمت نظرات این خبر می‌توانید در خصوص اقدام اخیر بیرانوند نظر بدهید.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شما نظر بدهید/نظر شما درباره فسخ قرارداد بیرانوند چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شما نظر بدهید/نظر شما درباره فسخ قرارداد بیرانوند چیست؟"، کلیک کنید.