شعار “هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی” محقق خواهد شد

سرباز

به گزارش خبرگزاری آسیاننت از سنندج، سردار موسی کمالی مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز در دیدار با سیدعلی علوی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و بازدید از کارگاه های آموزشی لشکر 28 پیاده استان کردستان از راه اندازی نهضت مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از سال 97 در سطح کشور خبر داد و اظهار داشت: این اقدام با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به خوبی در حال انجام است.

وی افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بهره گیری از امکانات خود در راستای مهارت آموزی و توانمندسازی سربازان تلاش کرده و امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم شعار هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی را تحقق ببخشیم.

مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه سازمان فنی و حرفه ای برای تحقق این شعار مربیان، اساتید و امکانات خود را پای کار آورده است، تصریح کرد: با همکاری و همیاری نیروهای مسلح با همه دستگاه های اجرایی به ویژه فنی وحرفه ای این نهضت را پیش خواهیم برد تا هیچ سربازی بدون مهارت از نیروهای مسلح خارج نمی شود.

وی گفت: امیدواریم به زودی این را اعلام کنیم که هیچ سربازی بدون مهارت کارت سربازی پایان خدمت یا معافیت دریافت نخواهد کرد.کمالی با اشاره به بازید خود از کارگاه های مهارت آموزی در استان کردستان، همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با نیروهای مسلح را بسیار خوب و رضایت بخش عنوان کرد و یادآور شد: امیدواریم با تقویت همکاری روزافزون این کار مقدس و هدف دار تحقق یابد.

اجرای طرح مهارت آموزی سربازان در استان کردستان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان نیز در این بازدید با بیان اینکه طرح مهارت آموزی با هدف توانمندسازی سربازان در سطح استان در حال انجام است، اظهار کرد: برنامه داریم تا سربازانی که کارت پایان خدمت را دریافت می کنند، آموزش های مهارتی را نیز فراگرفته تا پس از دوره بتوانند علاوه بر اشتغال زایی، در حوزه تولید نیز نقش آفرینی کنند.

سیدعلی علوی افزود:خوشبختانه ارتباط بسیار خوبی میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با سپاه بیت المقدس ، نیروی انتظامی و قرارگاه عملیاتی لشکر 28 پیاده برای اجرای طرح مهارت آموزی وجود دارد.مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از بسیج امکانات و تجهیزات این اداره کل در راستای توسعه آموزش های مهارتی به سربازان وظیفه خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم هدف نهایی که بحث اشتغال پایدار است را محقق کنیم.در پایان علوی با قدردانی از همکاری نیروهای مسلح در استان کردستان گفت: امیدواریم سربازان بتوانند با فراگیری فرهنگ مهارت آموزی، پس از پایان خدمت دوره سربازی در خدمت مردم باشند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شعار “هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی” محقق خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شعار “هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی” محقق خواهد شد"، کلیک کنید.