شاید تنها یک جودوکار به پارالمپیک پاریس اعزام شود/ به هر قیمتی طلا نمی خواهیم

المپیک

رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان گفت: وضعیت وحید نوری و میثم بنی طبا برای شرکت در پارالمپیک پاریس اعلام خواهد شد و به هر قیمتی دوست نداریم در پارالمپیک توسط این دو جودوکار به مدال طلا دست پیدا کنیم.

محمدرضا مظلومی در گفت وگو با آسیاننت، درباره وضعیت وحید نوری و میثم بنی طبا برای حضور در پارالمپیک پاریس، اظهار کرد: این دو جودوکار ابتدا باید به فدراسیون بیایند و درباره علت این که چرا با وجود این که برای آنها بلیت هواپیما خریداری و هتل جهت شرکت در گرند پری گرجستان رزرو شده بود، در این مسابقات حضور پیدا نکردند و پول بیت المال را حیف و میل کردند، پاسخ دهند. خواسته این دو ورزشکار تغییر کادر فنی است که حتی این موضوع را با کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک و معاون فنی کمیته در میان گذاشتند. البته تاکید مسیولان نیز همانند من اعزام جودوکاران با کادر فنی فعلی است. ورزشکار نباید خواسته خود را به فدراسیون تحمیل کند، ابتدا باید به فدراسیون درباه علت غیبت خود در مسابقات گرند پری گرجستان توضیحاتی را ارایه دهند و سپس درباره آنها تصمیمات لازم گرفته شود.

وی گفت: مگر در سایر رشته ها ورزشکار کادر فنی را تعیین می کند که در جودو این کار را کنیم. مسوولیت  انتخاب سرمربی و مربی بر عهده ی فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک است و منطقی نیست که ورزشکار بخواهد در این خصوص تعیین تکلیف کند. درباره وحید نوری و میثم بنی طبا تصمیم گیری خواهد شد که به پارالمپیک اعزام شوند یا خیر؟

مظلومی در پایان تاکید کرد: ما نمی توانیم هر چیزی را که ورزشکار می گوید قبول کنیم و به خواسته های آن ها پاسخ مثبت بدهیم. وقتی موضع تشکیلات فدراسیون، کمیته ملی پارالمپیک و وزارت ورزش درباره کادر فنی یکسان است نباید این دو ورزشکار بر موضع خود مبنی بر تغییر کادر فنی پایبند باشند. به هر قیمتی نمی خواهیم در پارالمپیک توسط این دو جودوکار به مدال طلا دست پیدا کنیم. ما سربار نظام هستیم و با اهداف نظام پیش می رویم، سیستم بالادست اعم از کمیته ملی پارالمپیک و وزارت ورزش هر چه بگویند ما تابع هستیم و خارج از آن عمل نمی کنیم.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شاید تنها یک جودوکار به پارالمپیک پاریس اعزام شود/ به هر قیمتی طلا نمی خواهیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شاید تنها یک جودوکار به پارالمپیک پاریس اعزام شود/ به هر قیمتی طلا نمی خواهیم"، کلیک کنید.