سه عملیات دیگر ارتش یمن در دریای سرخ و خلیج عدن

ارتش یمن

سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه ای از حمله ارتش این کشور به یک ناو آمریکایی و دو کشتی دیگر در دریای سرخ و خلیج عدن خبر داد.

به گزارش آسیاننت، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن یکشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد ارتش یمن علیه یک ناو آمریکایی و دو کشتی در دریای سرخ و خلیج عدن عملیات انجام داده است.

یحیی سریع در بیانیه خود تاکید کرد یک ناو آمریکایی در دریای سرخ مورد حمله موشک های بالستیک یمن قرار گرفته است.

وی در ادامه از حمله موشکی نیروهای یمن به یک کشتی با نام (CAPTAIN PARIS) در دریای سرخ خبر داد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن همچنین اعلام کرد که هدف سوم، کشتی با نام ( Happy Condor) بود که با تعدادی پهپاد مورد هدف قرار گرفت.

یحیی سریع اضافه کرد هر دو کشتی به دلیل خودداری شرکت های مالک آن ها از قطع همکاری با رژیم صهیونیستی مورد حمله قرار گرفته اند.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سه عملیات دیگر ارتش یمن در دریای سرخ و خلیج عدن" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سه عملیات دیگر ارتش یمن در دریای سرخ و خلیج عدن"، کلیک کنید.