سردار سلامی درگذشت حاج خلیل نایینی را تسلیت گفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سرلشکر پاسدار حسین سلامی با صدور پیامی درگذشت ابوالشهید حاج خلیل نایینی، پدر شهید حمیدرضا نایینی و فرماندهان دفاع مقدس سرداران حاج جواد و حاج علی محمد نایینی را تسلیت گفت.

مشروح متن این پیام در ادامه می آید؛

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

برادر گرانقدر سردار دکتر علی محمد نایینی

رییس محترم مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس

سلام علیکم؛

درگذشت جانکاه والد ارجمند جنابعالی ابوالشهید «مرحوم حاج خلیل نایینی»؛ موجب تاثر و اندوه فراوان گردید.

بی شک همت علوی این پدر مومن و متمسک به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در تربیت فرزندانی مجاهد، خدوم، انقلابی و ولایت مدار چون «شهید حمید رضا نایینی» و آن برادر عالیقدر که در صحنه مبارک تاریخ نگاری دفاع مقدس و تبیین حقایق و واقعیت های آن مقطع تاریخی ماندگار، صادقانه مجاهدت می کنید، ذخیره ی اخروی برای آن مرحوم به شمار می رود.

این مصیبت جانکاه را به بیت مکرم و بازماندگان گرامی، همچنین به فرزند دیگر آن مرحوم برادر پاسدار حاج جواد نایینی فرمانده سابق سپاه کاشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رضوان الهی و همجواری با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و فرزند شهیدش علیرضای عزیز و برای جنابعالی و سایر سوگ دیدگان معزز صبر و آرامش توام با ثبات قدم طلب می کنم.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سردار سلامی درگذشت حاج خلیل نایینی را تسلیت گفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سردار سلامی درگذشت حاج خلیل نایینی را تسلیت گفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.