ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن «الفت آباد» در انتظار تحقق وعده ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

نهضت ملی مسکن

احسان کرم زاده در گفت وگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در اراضی «الفت آباد» شهرستان دلفان، اظهار داشت: بنیاد مسکن به عنوان کارگزار از سوی اداره کل راه و شهرسازی در حال آماده سازی این واحدها است.

وی عنوان کرد: به محض اینکه آماده سازی به اتمام برسد و زیرساخت های لازم برای ادامه عملیات اجرایی از قبیل آب و برق تامین شود، عملیات اجرایی احداث واحدهای مسکونی شروع خواهد شد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مطالبه مردم شهرستان دلفان تسریع در عملیات ساخت این واحدها است، افزود: باتوجه به قول های دستگاه های اجرایی شهرستانی و استانی دراین خصوص داده اند، ظرف 10 روز زیرساخت های آب، برق و… این واحدها ایجاد و تامین شود.

کرم زاده با تاکید بر اینکه مقرر شده که بنیاد مسکن کار پی کنی واحدها را شروع کند، بیان داشت: به محض اتمام پی کنی، عملیات پی سازی و سایر اقدامات لازم در این راستا شروع خواهد شد.

وی تصریح کرد: توپوگرافی خاص اراضی «الفت آباد» و هزینه آماده سازی و زمان بر بودن آن، موجب نارضایتی متقاضیان این واحدها در شهرستان شده است، با دستور استاندار لرستان مبنی بر تسریع در روند ساخت واحدها، بنیاد مسکن قول داده که پی کنی را شروع و دستگاه های خدمات رسان نیز آب، برق و… را به محل سایت بیاورند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن «الفت آباد» در انتظار تحقق وعده ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن «الفت آباد» در انتظار تحقق وعده ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.