روزانه یک میلیون و 200 هزار خدمات درمانی سرپایی ارایه می شود

آسیاننت/لرستان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: روزانه یک میلیون و 200 هزار خدمات درمانی سرپایی ارایه می شود.

میرهاشم موسوی امروز 24 خردادماه در مراسم آغاز فاز دوم پروژه طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد، اظهار کرد: روزانه یک میلیون و 200 هزار خدمات درمانی سرپایی و 17 هزار خدمت بستری ارایه می شود.

وی خاطرنشان کرد: در این دولت 39 درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی افتتاح شدند و امروز چهلمین مرکز درمانی کشور در بروجرد افتتاح شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور اضافه کرد: در کل کشور 300 پروژه درمانی در دست ساخت بوده که 130 تا پروژه کلان و بیمارستانی است.

موسوی با اشاره با پروژه بیمارستان کوثر، افزود: این پروژه سال ها قبل شروع شده بود و تلاش شد با همه توان به بهره برداری برسد که 13 هزار و 500 متر مساحت کل پروژه بوده و تخت ها از 32 به 100 تخت رسیده است.

وی بیان کرد: همچنین پلی کلینیک تخصصی نسبت به قبلی 12 برابر افزایش یافته است و با این پروژه در این شهرستان تمام نیازهای تخصصی درمانی بیمه شده ها تامین شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور ادامه داد: تقاضا داریم استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسیولان دانشگاه علوم پزشکی کمک کنند تا نیروهای تخصصی مورد نیاز تامین شود چراکه یکی از مولفه های مهم این است که نیروهای فوق تخصصی مورد نیاز تامین شود.

موسوی تصریح کرد: در لرستان سه پروژه در حال ساخت داریم که یکی از پروژه ها که با این دولت آغاز شده درمانگاه تخصصی الشتر و دیگری توسعه بیمارستان نرگس دورود و پروژه دیگر درمانگاه فوق تخصصی بیمارستان خرم آباد است که 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که باید هزار میلیارد تومان هزینه درمانی تامین منابع داده شود تا این پروژه ها به سرانجام برسند.

وی یادآور شد: طی دو سال قبل 400 نیروی جدید به حوزه درمانی استان اضافه شده است که از طریق آزمون جذب شدند و همین مسیر شهید رییسی که ترسیم شده با همه قوت ادامه می دهیم.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روزانه یک میلیون و 200 هزار خدمات درمانی سرپایی ارایه می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روزانه یک میلیون و 200 هزار خدمات درمانی سرپایی ارایه می شود"، کلیک کنید.