رضا عطاران با این سریال به تلویزیون بازگشت

آفتاب نیوز :

مجموعه طنز «ترش و شیرین» به کارگردانی رضا عطاران با بازی از فردا شب ـ یکشنبه ـ 20 خرداد از شبکه آی فیلم به روی آنتن می رود.

«ترش و شیرین» از فردا هرشب ساعت 21 پخش می شود.

این سریال اولین بار نوروز سال 86 از شبکه سه سیما به روی آنتن رفت.

«ترش و شیرین» به نویسندگی سروش صحت و تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام درباره زندگی نصرت خانم (مریم امیرجلالی) زنی متکی به خود است که پس از مرگ شوهرش کمر همت بسته فرزندان قد و نیم قدش را به سختی، اما آبرومندانه از آب و گل در آورده است. داستان از جایی شروع می شود که مهلت خانه اجاره ای نصرت خانم به سر آمده و او مجبور است به خانه ای دیگر نقل مکان کند، اما این جابجایی باعث بروز ماجرا هایی می شود که مسیر زندگی نصرت خانم و خانواده اش را تغییر می دهد.

حمید لولایی، رضا عطاران، مریم امیرجلالی، مجید صالحی، رضا شفیعی جم، شهره سلطانی، آناهیتا همتی، خشایار راد، زنده یادان احمد پورمخبر و باقر صحرارودی در سریال «ترش و شیرین» ایفای نقش کرده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رضا عطاران با این سریال به تلویزیون بازگشت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رضا عطاران با این سریال به تلویزیون بازگشت"، کلیک کنید.