دورهمی با موضوع قیام 15 خرداد

دهمین دورهمی نوجوانان کتابخوان شهر تهران (بچه کتابخون ها) با عنوان «وقتی خرداد به نیمه رسید؛ با مطالعه رمان های مرتبط به قیام 15 خرداد 1342» به میزبانی کتابخانه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می شود.

به گزارش آسیاننت به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر؛ دهمین دورهمی کتاب، از 19 تا 24 خردادماه با حضور نوجوانان کتابخوان عضو باشگاه کتابخوانی برگزار می شود.

این دورهمی با هدف مطالعه آثار ادبی مرتبط با وقایع تاریخی نیمه خرداد 1342 و آشنایی نوجوانان کتابخوان فرهنگسراها برگزار می شود.

در این نشست مطالعه رمان های «موهای تو خانه ماهی هاست» و «یحیی و یاکریم» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان برای جمع خوانی توسط مدیریت امور کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری پیشنهاد شده است.

تا کنون 9 دورهمی با عناوین تو شبیه کدوم کتابی؟!، گل پر، قهرمانت تو کدوم کتابه؟، کتاب ها سکوت را شکستند، قصه خیابان های 57، قصه هایی برای انسان شدن و چالش 02 کتاب برگزیده سال 1402، نقشه ت برای نمایشگاه کتاب چیه؟!، پاتوق بچه کتابخون ها» برگزار شده و در هر نشست بیش از 600 نوجوان کتابخوان در مناسبت های فرهنگی گوناگون به مطالعه کتاب های مرتبط با آن مناسبت پرداخته اند.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به farhangsara.ir مراجعه کنند و یا با شماره 1837 تماس بگیرند.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دورهمی با موضوع قیام 15 خرداد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دورهمی با موضوع قیام 15 خرداد"، کلیک کنید.