خودروهای برقی ولوو از بلژیک سردرآورد

ولوو تولید خودروهای برقی را از چین به بلژیک منتقل می کند.

به گزارش آسیاننت، در حالی که اتحادیه اروپا در حال آماده شدن برای اعمال تعرفه بر خودروهای الکتریکی ساخت چین است، ولوو شروع به تغییر تولید خودروهای الکتریکی ساخت چین به بلژیک کرده است.

در گزارشی به نقل از منابع ناشناس آمده است که علاوه بر انتقال تولید مدل های EX30 و EX90 ولوو به بلژیک، این خودروساز ممکن است مونتاژ برخی از مدل های ولوو را به مقصد بریتانیا نیز منتقل کند.

انتظار می رود اتحادیه اروپا در اوایل این هفته به سازندگان خودروهای برقی در چین بگوید که آیا تعرفه های موقتی را از چهارم جولای اعمال خواهد کرد که تعرفه واردات را بالاتر از سطح فعلی 10 درصد افزایش می دهد.

طبق گزارش بلومبرگ، چین هفته گذشته اتحادیه اروپا را به تلاش برای سرکوب شرکت های چینی متهم کرد و گفت که برای حفظ منافع خود اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودروهای برقی ولوو از بلژیک سردرآورد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودروهای برقی ولوو از بلژیک سردرآورد"، کلیک کنید.