جشنواره تورنتو از دیوید کراننبرگ و ایمی آدامز تجلیل می‌کند

جشنواره

به گزارش آسیاننت، جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو (TIFF) اولین چهره هایی را اکه امسال در این جشنواره تجلیل می شوند، معرفی کرد و از دیوید کراننبرگ اسطوره کارگردانی کانادایی به عنوان برنده جایزه دستاورد شغلی نورمن جویسون و ایمی آدامز به عنوان برنده جایزه بازیگر تحسین شده نام برد.

آنلاین نوشت: کراننبرگ که از شناخته شده‌ترین و تاثیرگذارترین فیلمسازان نسل خود است، یک کارگردان مولف است که با فیلم‌هایی مانند «اسکنرها»، «ویدیو دروم»، «مگس»، «تصادف» و «سابقه خشونت» ژانر ترسناک فکری را تقویت کرده است. جدیدترین فیلم وی با عنوان «کفن‌ها» ماه پیش در جشنواره کن به نمایش درآمد.

ایمی آدامز ۴۹ ساله بازیگر آمریکایی که ۶ بار نامزدی اسکار را برای «جون باگ»، «تردید»، «مشت‌زن»، «استاد»، «حقه‌بازی آمریکایی» و «معاون» در کارنامه دارد به زودی با فیلم «نایت‌بیچ» که فیلم ترسناک کمدی اقتباسی ساخته ماریل هلر است، دیده می‌شود.

برندان فریزر، جسیکا چستین، کیت وینسلت، آنتونی هاپکینز، مریل استریپ و خواکین فینیکس از جمله بازیگرانی هستندکه پیشتر در جشنواره تورنتو تحسین شده‌اند.

کراننبرگ و آدامز جوایز خود را ۸ سپتامبر در حالی دریافت می کنند که بازیگر کانادایی ساندرا اوه رییس افتخاری جشنواره امسال است.

چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو از ۵ تا ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۵ تا ۲۵ شهریور) برگزار می‌شود.

۲۲۰۵۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشنواره تورنتو از دیوید کراننبرگ و ایمی آدامز تجلیل می‌کند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشنواره تورنتو از دیوید کراننبرگ و ایمی آدامز تجلیل می‌کند"، کلیک کنید.