تکمیل ۳۰ پروژه فنی و عمرانی در منطقه یک تا پایان مرداد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مجید افشاری اظهار داشت: در طرح من شهردارم ۲ که با نظرسنجی از شهروندان انجام شد، در حدود ۳۵ پروژه عمرانی مطرح و از این تعداد ۳۰ پروژه در موضوع نهرسازی، آسفالت، مرمت و اجرای دیوار سنگی، پیاده راه‌ها، بهسازی سرویس‌های بهداشتی و … در اولویت اجرا قرار گرفت و آغاز شد و در پنج ماه اول سال به اتمام می‌رسند.

وی افزود: در بخش روکش آسفالت عملیات اجرایی به مساحت کل ۶۵ هزار متر مربع و پیش بینی تناژی در حدود ۸ هزار و ۶۰۰ تن در خیابان‌های یکتا، طباطبایی پور، جهاندار، پورابتهاج و جبلی، شفیعی، بازدار، عسگری شهرک اقتدار، سیمیاری، تقاطع یمن تا میدان الف، مریم، میری و… در حال اجراست.

معاون شهردار منطقه یک، نهرسازی را از دیگر اقدامات دانست و گفت: در این مدت عملیات تبدیل نهر روباز به کانیو در محورهای نارنجستان ۴ و ۶، رز و یاسمین، بهسازی نهر در خیابان شهید باهنر، بازسازی نهر خیابان فیاضی کوچه نبوی خیابان سیمیاری، خیابان گلستان یکم تا ششم به متراژ کلی ۵ هزار متر طول به اتمام می‌رسد.

افشاری همچنین پیاده روسازی را بخش دیگر از اقدامات اجرایی عنوان کرد و گفت: مرمت سنگفرش پیاده راه خیابان محبی پورابتهاج، خیابان نبوی، خیابان اسدالله گودرزی، خیابان سیمیاری، پیاده‌رو خیابان مقصود بیک به متراژ ۶ هزار متر مربع در حال اجراست.

وی در خصوص ایمن سازی دیواره‌های سنگی نیز تصریح کرد: در این بخش نیز عملیات مرمت دیوار سنگی در خیابان‌های محبی، لشکری، سلحشور نیز به حجم تقریبی ۹۰۰ متر مکعب در حال انجام است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکمیل ۳۰ پروژه فنی و عمرانی در منطقه یک تا پایان مرداد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکمیل ۳۰ پروژه فنی و عمرانی در منطقه یک تا پایان مرداد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.